Marka DeVu zaprezentowała sie na targach The Bride Show Dubai 2019, które uważne są za jedne z najważniejszych w branży ślubnej na świecie. Po paryskich Who’s Next, gdzie kreacje Diany Walkiewicz cieszyły się dużym zainteresowaniem przyszedł czas na Dubaj, który jest wyjątkowym miastem dla radomskiej projektantki, ponieważ to tam dwa lata temu zdobyła kryształową statuetkę najlepszego projektanta International Dubai Fashion Week 2017.

Targi The Bride Show Dubai 2019 co roku przyciągają około 25 tysięcy odwiedzających z całego świata. Dodatkowo uważne są za jedne z najciekawszych wydarzeń w branży ślubnej. To właśnie w Dubaju gwiazdy kina szukają swoich wymarzonych kreacji. Co ciekawe suknia wykończona bursztynami autorstwa Diany Walkiewicz była jedną z najdroższych na całych dubajskich targach, a warto wspomnieć, że to właśnie The Bride Show Dubai słynie z najbardziej wytwornych i ekskluzywnych kreacji w świecie mody.

Zobacz również: Vault by Vans podejmuje współpracę z Ralphem Steadmanem i WildAid w walce o zagrożone gatunki

Pośród ponad 150 firm z całego świata prace radomskiej projektantki wyróżniały się unikalnymi krojami i mieniącymi się kamieniami użytymi do wykończeń, co w świecie arabskim cieszy się ogromną popularnością. Podczas targów Diana otrzymała propozycję udziału w pokazach mody organizowanych w Arabii Saudyjskiej oraz otwarcia swojego atelier w Warszawie.

Dla właścicielki marki DeVu The Bride Show Dubai 2019 był niezwykle udany, ponieważ prócz dużego zainteresowania jej stoiskiem i zdobycia bezcennych kontaktów biznesowych, poznała również producentów tkanin ręcznie tkanych, które posłużą jej do tworzenia niepowtarzalnych i unikatowych projektów. Kolejnymi wielkimi targami mody na rozkładzie Diany Walkiewicz i DeVu będą China International Fashion Fair 2019, które odbędą się już we wrześniu w Szanghaju.

diana_walkiewicz
Fot. mat. prasowy

Więcej info: devu.com.pl.

Zobacz więcej w kategorii: Moda

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Gwiazdy na pokazie DE LA GARZA. Sprawdź kto się pojawił!

Antek Królikowski, Rafał Collins, Rafał Zawierucha, Fit Lovers,