W nowym sezonie Nice 1 ligi piłkarze GKS-u Katowice na koszulkach będą reklamowali Osiedle Zalesie. To inwestycja spółki MOJ S.A., podmiotu o uznanej renomie, funkcjonującym w branży elektromaszynowej. Ponad 100 lat działalności i systematycznego rozwoju pozwoliły na wypracowanie znanej marki, rozpoznawalnej nie tylko w kraju, ale i poza jego granicami. MOJ S.A. specjalizuje się w produkcji i dystrybucji sprzęgieł oraz urządzeń wiertniczych przeznaczonych głównie dla potrzeb przemysłu.

Firma zaangażowała się także w projekt budowy Osiedla Zalesie, czyli nowoczesnego kompleksu domów zlokalizowanych w sercu tzw. ,,Zielonych Płuc” Katowic. W ubiegłym roku zakończono sprzedaż segmentów w zabudowie bliźniaczej zrealizowanych w pierwszym etapie budowy. Aktualnie na ukończeniu jest drugi etap inwestycji, czyli domy w zabudowie łańcuchowej. W sierpniu – po oddaniu do eksploatacji drogi dojazdowej (ul. Kryształowa) – rozpocznie się sprzedaż (pierwsze umowy rezerwacyjne są już podpisane). Zalesie to wymarzona lokalizacja, dla tych którzy pragną odetchnąć od przestrzeni miejskiej i nawiązać bliski kontakt z naturą a równocześnie mieć możliwość szybkiego dojazdu do pracy lub na zakupy. To projekt, który łączy nowoczesną estetykę z naturalnym krajobrazem okolicy. Wszystkie szczegółowe informacje na stronie osiedlezalesie.pl.

Zobacz również: FK Astana – Legia Warszawa 3:1 w III rundzie eliminacji Ligi Mistrzów

Na mocy podpisanej umowy piłkarze GKS-u Katowice będą występowali w strojach z reklamą Osiedla Zalesie, które otrzymało status Głównego Sponsora Klubu. – GieKSa to uznana marka w polskim sporcie. Jesteśmy przekonani, że obecność reklamy Osiedla Zalesie na koszulach katowickich piłkarzy sprawi, że nasza inwestycja stanie się bardziej rozpoznawalna. Liczymy, że nasza współpraca z klubem przełoży się także na sportowe sukcesy GKS-u, na które bardzo liczymy – mówi Roman Łój, Prezes Zarządu MOJ S.A.

 – Dziękujemy MOJ S.A. za zaangażowanie w sprawy GieKSy. To dla nas szczególny partner ze względu na fakt silnych powiązań historycznych całej grupy kapitałowej z GKS-em Katowice. Obecność nowego głównego sponsora w klubie to pozytywny sygnał przed startem nadchodzącego sezonu. To także kolejny dowód na to, że klub oparty jest na stabilnych fundamentach organizacyjnych, a dochody z Klubu Biznesu stanowią ważne źródło funkcjonowania spółki – podkreśla Wojciech Cygan, Prezes Zarządu GKS GieKSa Katowice S.A.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Liga Mistrzów 2019. Ćwierćfinały. Znamy wszystkich uczestników! Kiedy losowanie?

Znamy już wszystkich ćwierćfinalistów obecnej edycji Ligi Mistrzów