20.4 C
Warszawa
wtorek 30 maja • 2023
Strona głównaMOTONOWY SEAT IBIZA Z NAGRODĄ RED DOT AWARD: PRODUCT DESIGN 2017

NOWY SEAT IBIZA Z NAGRODĄ RED DOT AWARD: PRODUCT DESIGN 2017

Nowa Ibiza z pewnością ma najlepszy design jaki kiedykolwiek zaprojektował Seat w segmencie supermini. Niezaprzeczalnym dowodem na to jest Red Dot Award: Product Design 2017, nagroda, którą właśnie otrzymał ten samochód.

Od roku 1954 Red Dot Award jest jednym z najbardziej prestiżowych konkursów na świecie, dających międzynarodowe uznanie jakości i innowacji, a kategoria Product Design jest najważniejszą. Jury konkursu składa się z 40-stu ekspertów z całego świata, którzy nie mogą być częścią żadnej przemysłowej firmy zajmującej się produkcją, ani nie mogą uczestniczyć w głosowaniu w odniesieniu do tych produktów, w których projekt byli zaangażowani. W ten sposób unika się konfliktu interesów i gwarantuje najwyższy możliwy poziom bezstronności i neutralności.

Piąta generacja Ibizy została zaprojektowana w Barcelonie, a od jej uruchomienia w 1984 roku, po raz pierwszy Ibiza stała się ikoną Seata. Ten samochód jest najlepiej sprzedającym się modelem w historii marki – sprzedano już ponad 5,4 miliona sztuk.

Nowa Ibiza oczarowuje dzięki dynamicznemu zachowaniu i jakości jazdy, imponującemu poczuciu stabilności i niezawodności na drodze, ogromną poprawą jakości wnętrza oraz niewiarygodnie bezpieczną i łatwą w użyciu technologią poprawiającą komfort podczas podróży.

„Ibiza jest kulminacją i dojrzałością naszego nowego języka Seata. Nowego języka, który rozpoczął się w 2012 roku” – powiedział dyrektor w dziedzinie projektowania Alejandro Mesonero-Romanos.

Więcej informacji o tym modelu na stronie seat-mediacenter.com (w języku angielskim)

[Best_Wordpress_Gallery id=”204″ gal_title=”20170403160000″]

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze