21.1 C
Warszawa
środa 17 lipca • 2024
Strona głównaMUZYKANOWY HIT LATA OD KAYAH - PO CO. PREMIERA SINGLA I TELEDYSKU

NOWY HIT LATA OD KAYAH – PO CO. PREMIERA SINGLA I TELEDYSKU

„Po co” – najnowszy singiel Kayah – taneczny, energetyczny, przebojowy i najbardziej radosny w repertuarze Artystki. Zapowiada się hit lata!

Słowa piosenki autorstwa Kayah to wezwanie do tego by cieszyć się chwilą, nie rozdrapywać ran z przeszłości i nie martwić się na zapas. Czerpać radość z tego co tu i teraz, doceniać co się ma, nie tracić czasu na dawne cierpienia i na obawy o przyszłość. Autorem muzyki do utworu jest światowej sławy izraelski muzyk – Idan Raichel. Natomiast muzycznie utwór wyprodukowali Jan Smoczyński i Kayah.

Kayah przyznaje: „Ten utwór to moja autoterapia na wrodzone czarnowidztwo, obawy o przyszłość i widzenie szklanki do połowy pustej. Napisałam tekst, który jest w opozycji do tej teorii i skłania do bycia całym sobą tu i teraz i czerpania tego, co najlepsze z każdej najdrobniejszej chwili naszego życia. Chcę by ten utwór pomógł również mi wcielić ten mechanizm w życie. Lato przed nami. Będzie dobrze. Będzie pięknie.”

Premierze singla towarzyszy teledysk, w którym wystąpili fantastyczni młodzi ludzie z pasją: DJka, tancerka, kite surferka, właściciel food trucka i muzyk – sam Idan Raichel. Ich sylwetki przed premierą klipu były prezentowane w akcji teaserowej #PoCo. Wszyscy tancerze w klipie pochodzą z Egurrola Dance Studio, a batucadę prezentują wraz z Kayah muzycy z Ritmo Bloco.

Teledysk można obejrzeć poniżej:

Za produkcję teledysku odpowiada Jarek Boliński & Grzegorz Wyrębiak z Propeller Film.
Reżyseria: Michał Węgrzyn
Zdjęcia: Wojciech Węgrzyn
Scenografia: Mateusz Zakrzewski

Singiel Kayah feat. Idan Raichel – „Po co”  dostępny w cyfrowych serwisach i sklepach: Kayax.lnk.to/PoCo

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze