-1.3 C
Warszawa
czwartek 7 grudnia • 2023
Strona głównaGRYNOWA POLSKA GRA PROFESSIONAL FISHING ZA DARMO NA PC

NOWA POLSKA GRA PROFESSIONAL FISHING ZA DARMO NA PC

Od 30 listopada br. na PC można grać w nowy symulator wędkarstwa – Professional Fishing. Jak tłumaczą twórcy, to gra nastawiona na rozgrywkę wieloosobową, która jest dostępna w modelu free-to-play (F2P) i oferuje najwyższą jakość w swojej kategorii. Na platformie Steam zadebiutował także pierwszy dodatek do Ultimate Fishing Simulator (Moraine Lake DLC).

Nową grę F2P stworzyły polskie firmy MasterCode, Dueking oraz Ultimate Games S.A. Wydawcami są PlayWay S.A. i Ultimate Games S.A.

Professional Fishing – nowa jakość w grach wędkarskich F2P

Gra powstała z myślą o rozgrywce wieloosobowej. Twórcy przygotowali wiele możliwości, w tym np. tworzenie klubów wędkarskich, turnieje i pojedynki wędkarskie, a także szerokie opcje personalizacji postaci. „Professional Fishing to całkiem nowa jakość, jeśli chodzi o wędkarskie gry F2P. Gra oferuje znakomitą oprawę wizualną, stworzoną z wykorzystaniem technologii fotogrametrii, najbardziej realistyczne modele ryb oraz nawiązujące do rzeczywistych miejsc mapy o niespotykanych dotąd rozmiarach. Ich wielkość dobrze obrazuje to, że wprowadziliśmy quady, które ułatwiają dotarcie do ulubionego miejsca. Z kolei za pomocą np. pontonu czy łodzi można będzie przemieszczać się po samych łowiskach” – wyjaśnia CEO Ultimate Games S.A., Mateusz Zawadzki.

Zobacz również: Polski Ultimate Fishing Simulator trafi także na konsole PS4, Xbox One i Switch

Professional Fishing – zobacz zwiastun:

W Professional Fishing gracze mogą znaleźć też m.in. system dynamicznej zmiany pogody, szerokie możliwości doboru ekwipunku oraz system fotorealistycznej wody (Ultimate Water System).

„W naszej nowej grze wiernie odwzorowaliśmy zachowanie poszczególnych gatunków ryb. Stworzyliśmy zaawansowany system sztucznej inteligencji, dzięki któremu wędkowanie będzie w wielu przypadkach pasjonującym zajęciem. Wpływ na łowienie mają też oczywiście pogoda, pora dnia i miejsce. Biorąc pod uwagę to i resztę elementów, Professional Fishing staje się idealnym środowiskiem dla wszystkich fanów wirtualnego wędkarstwa” – wskazuje product manager w Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.

Gra w Professional Fishing jest bezpłatna. Jak zaznaczają twórcy, system mikropłatności (konta VIP i DLC) pozwala na szybszy postęp, ale wszyscy gracze mogą liczyć na swobodną rozgrywkę.

Professional Fishing
Fot. Professional Fishing

Datę premiery Professional Fishing na platformie Steam ustalono na 30 listopada 2018 r.

Professional Fishing (Steam): https://store.steampowered.com/app/798420/Professional_Fishing/

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zobacz również

5 KOMENTARZE

  1. Totalna porażka . Wszystko kuleje . Nie ma doboru ilości przynęty , ustawienie gruntu spławika ma się nijak do głębokości wody , nie ma zestawów do łowienia z gruntu . Gra wręcz zmusza do kupienia premium , tak że nazywaniem tej gry profesional to lekka przesada

  2. Jak można siedzieć przed kompem kilka godzin i łowić ryby na wędkę? 😀 Na żywo mi się by nie chciało, a co dopiero przed kompem 😀

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze