-3.9 C
Warszawa
sobota 2 grudnia • 2023
Strona głównaGRYNeonowa akcja w arcade'owym stylu! NYX: The Awakening na PC i konsole!

Neonowa akcja w arcade’owym stylu! NYX: The Awakening na PC i konsole!

All in! Games i Black Sail Games ogłosili prace nad grą NYX: The Awakening, która będzie dostępna na PC, PS4, Xbox One i Nintendo Switch. Zanurz się w nostalgicznej przygodzie i poczuj dreszczyk emocji!

Witaj w koszmarze. Podejdź i zanurz się w innym świecie, jeśli masz odwagę… Starożytna bogini nocy NYX schwyciła i dręczy kolejną śmiertelną duszę. Tym razem jednak coś się zmieniło. Tym razem to dusza, od której powinna się trzymać z daleka – ta nastolatka potrafi się bronić! Vicky nie zamierza przestrzegać reguł wynaturzonej wersji swojego życia i buntuje się przeciwko nikczemnym rządom terroru. Jest gotowa stawić czoła pułapkom i wyzwaniom, które stawia przed nią NYX, próbując uwięzić dziewczynę w ciemności. Pomóż Vicky pokonać wrogów rodem z koszmaru, przedrzeć się przez niebezpieczne pułapki i odkryć skrytą za kurtyną mroku prawdę o swoim życiu.

Zobacz również: Techland wznawia współpracę z Koch Media

NYX: The Awakening to nostalgiczny powiew lat 80. Zanurz się w muzyce i świecie gry oraz znajdź wszystkie nawiązania do klasyków amerykańskiej popkultury z okresu neonowej dekady. Dynamiczna akcja, jaskrawa grafika, nostalgiczna atmosfera i głęboko skrywane tajemnice – wszystkie te elementy czynią NYX: The Awakening doświadczeniem, które zapamiętacie na długo!

NYX: The Awakening – zwiastun gry:

https://www.youtube.com/watch?v=PGXhXqlBDVY

Najważniejsze informacje:

– Wyjątkowa arcade’owa rozgrywka oparta na mechanice zmiany kolorów
– Fantastyczne potyczki z wieloma różnorodnymi przeciwnikami
– Wymagające zagadki platformowe i środowiskowe
– Efekty wizualne i dźwięk w stylu neo-retro, będące współczesną interpretacją muzyki synthwave inspirowanej klasykami sci-fi i fantasy

Więcej informacji na Steam: https://store.steampowered.com/app/1139910/NYX_The_Awakening/

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze