21.3 C
Warszawa
piątek 14 czerwca • 2024
Strona głównaTECHNIKAGADŻETYNAVITEL ROZPOCZYNA WSPÓŁPRACĘ Z SIECIĄ PLUS

NAVITEL ROZPOCZYNA WSPÓŁPRACĘ Z SIECIĄ PLUS

Jedno z najbardziej rozpoznawalnych urządzeń marki Navitel, wideorejestrator R600 jest dostępny w regularnej ofercie sieci telefonii komórkowej Plus.

– To nowy produkt rozszerzający portfolio sprzętów dostępnych w naszej ofercie. Rejestrator jazdy Navitel R600 jest w sprzedaży w naszej sieci od około niecałych dwóch miesięcy, a już widać, że spotkał się z dużym zainteresowaniem wśród klientów. To urządzenie o małych gabarytach z dobrymi parametrami technicznymi i w bardzo przystępnej cenie, co czyni go atrakcyjnym i chętnie wybieranym – dodaje Andrzej Mierzanowski, Kierownik Zespołu Oferty Postpaid sieci Plus.

Kamery Navitel nie tylko rejestrują podróż autem, ale dają też gwarancję posiadania dowodów w razie niepożądanego zdarzenia, takiego jak np. kolizja. Zapis z urządzenia stanowić może dowód w sprawie o np. próbę wyłudzenia odszkodowania lub też ukazać, kto był prawdziwym sprawcą wypadku.

– Cieszymy się, że udało nam się pozyskać kolejnego partnera do współpracy. Chcemy, by nasi klienci mieli możliwość znalezienia produktów Navitel w różnych miejscach. Fakt, że wideorejestrator Navitel R600 znalazł się w ofercie Plus świadczy o tym, że nasza marka jest istotnym graczem na rynku nowych technologii- mówi Tobiasz Jankowski, CEO Navitel Europe.

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze