Hyundai – wieloletni, oficjalny partner FIFA, zaprasza do odwiedzenia autoryzowanych salonów w całej Polsce, gdzie w dniach 15.03.2018 – 13.07.2018 będzie można wziąć udział w Mistrzowskiej Loterii Hyundai 2018. Aktywacja została przygotowana przez markę z okazji Mistrzostw Świata FIFA Rosja 2018.

Uczestnicy loterii staną przed szansą zdobycia wielu atrakcyjnych nagród. Aby wziąć udział w losowaniu, należy odbyć jazdę testową dowolnym modelem Hyundai, a następnie zarejestrować na dedykowanej stronie (mistrzowski.hyundai.pl) kod z otrzymanego kuponu. Laureaci zostaną wyłonieni w drodze losowania. Nagrodami w Mistrzowskiej loterii są podwójne pakiety wyjazdowe na Mistrzostwa do Rosji (przelot, zakwaterowanie, bilety na mecz), podwójne bilety na mecz finałowy, podwójne bilety na mecz Polska – Senegal oraz piłki Adidas Match Ball Replica.

Dodatkowo, Klienci odwiedzający salony, którzy zdecydują się na zakup samochodu i zarejestrują go w okresie 15.03.2018 – 13.07.2018, wezmą także udział w losowaniu nagrody specjalnej, jaką jest samochód – Hyundai i30. Z okazji wielkiego, piłkarskiego święta Hyundai przygotował także dedykowaną ofertę – modele w specjalnych wersjach wyposażeniowych GO! Znalazły się w niej najbardziej popularne modele w portfolio marki, tj.: Tucson, i10, i20 oraz i30 w wersji hatchback i wagon.

Zobacz także: Nowy Hyundai Tucson – światowa premiera modelu podczas targów motoryzacyjnych w Nowym Jorku

Wersje GO! wyróżniają się elementami wyposażenia w bardzo korzystnej cenie, oferowanymi do tej pory w wyższych specyfikacjach. Takie podejście jest zgodne z polityką marki Hyundai, zakładającą powszechną dostępność nowych rozwiązań i elementów wyposażenia premium. Dodatkowo, samochody w wersjach GO! zyskały także dedykowane elementy stylistyczne. W zależności od modelu mogą to być czarne, błyszczące lusterka, czarna podsufitka, tapicerka z niebieskimi dodatkami.

Szczegóły Mistrzowskiej Loterii Hyundai 2018 i jej regulamin oraz oferta marki Hyundai znajdują się na stronach:

mistrzowski.hyundai.pl
hyundai.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Mikrosamochody elektryczne już do wynajęcia w Warszawie!

W Warszawie dostępne są różne oferty wynajmu samochodów