W miejscowości KrynicaZdrój w ramach Festiwalu Piękna odbył się długo oczekiwany w Polsce konkurs piękności Miss Supranational 2016. W gronie finalistek znalazła się reprezentująca Polskę Ewa Mielnicka.

Tysiące widzów zgromadzonych w Hali MOSiR w Krynicy, a także miliony przed telewizorami w telewizji Polsat oglądały rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą kobietę jednego z najpopularniejszych międzynarodowych konkursów świata.

Od początku konkurs wzbudzał ogromne zainteresowanie i trzymał widzów w napięciu. Najpierw spośród 71 finalistek wyłoniono 25, po czym wyłoniono 10 najpiękniejszych kobiet konkursu. W finałowej 10-ce znalazła się reprezentantka Polski Ewa Mielnicka, a poza nią reprezentantki: Indonezji, Indii, Węgier, Wenezueli, Sri Lanki, Surinamu, Słowacji, Słowenii i Węgier. W przerwach między rozstrzygnięciami mieliśmy przyjemność obejrzeć i posłuchać koncert Andrzeja Cierniewskiego i Kasi Stankiewicz.

Po koncercie byłej wokalistki Varius Manx zapadła decyzja, które dziewczyny znalazły się w finałowej piątce. Niestety w niej zabrakło Ewy Mielnickiej, za to znalazły się reprezentantki Wenezueli, Węgier, Indii, Sri Lanki i Surinamu. Po kilku nerwowych chwilach poznaliśmy zwyciężczynię, a okazała się nią reprezentująca Indie Srinidhi Shetty.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tej imprezy:

Fot. Daniel Zadrożny
« 1 z 65 »

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nowe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy – Restauracja „U Wieniawy”

Za nami otwarcie i oficjalna prezentacja restauracji „U