-1.2 C
Warszawa
czwartek 30 listopada • 2023
Strona głównaGRYMinion Masters - posyłaj podwładnych do krwawego boju!

Minion Masters – posyłaj podwładnych do krwawego boju!

Minion Masters – turniej prawdziwych czempionów, ostateczny test dla twardzieli, sprawdzian umiejętności strategicznego planowania na drodze do zwycięstwa jest już dostępny dla wszystkich!

Każdy kto weźmie udział w turnieju może stać się najlepszym spośród 2 milionów uczestników, biorąc udział w zapierających dech w piersi potyczkach na śmierć i życie. Dzięki niebiosom gracz nie musi walczyć osobiście, bo ma do dyspozycji swoich podwładnych i pomagierów! No, przynajmniej do czasu, aż wrogowie dostaną się do wieży, w której rezyduje. Jak przywołać swoje sługi? To proste, karty pokażą drogę i dostarczą, za pomocą magii, tonę mięsa armatniego. A przynajmniej tyle, na ile pozwoli talia.

Zobacz również: Druga edycja Game Music Festival we Wrocławiu w dniach 18-19 października 2019

Do zebrania czeka ponad 100 unikatowych kart ze sługami. Niektóre z nich z pewnością przypominają potwory, a karty wszak mieszczą się w kieszeni, co dobrze się kojarzy i brzmi jak świetna zabawa.

minion_masters
Fot. mat. prasowy

Dużo tu radości dla każdego, niezależnie  czy ktoś preferuje bitwy 1v1, 2v2, czy chce urozmaicić nieco zabawę jednym ze specjalnych zestawów zasad. Minion Masters dostępne jest za darmo na platformie Steam.

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze