8 C
Warszawa
środa 24 kwietnia • 2024
Strona głównaURODAMIMO ULEWNEGO DESZCZU TŁUM GWIAZD POJAWIŁ SIĘ NA OTWARCIU PANEK CLINIC

MIMO ULEWNEGO DESZCZU TŁUM GWIAZD POJAWIŁ SIĘ NA OTWARCIU PANEK CLINIC

Na estetycznej mapie Warszawy zaistniało nowe miejsce,  które wczoraj w bardzo huczny sposób zaprezentowało swoje podwoje. Mimo ulewnego deszczu na medialne otwarcie kliniki medycyny estetycznej przybyło wiele gwiazd. 

W uroczystości wzięły udział: Anna Powierza, Olga Borys, Karolina Pilarczyk, Magda Femme, Jadwiga Gryn, Wiganna Papina, Aleksandra Kostka, Agnieszka Ludwisiak, Paulina Koziejowska, Ewa i Tomasz Lubert, Martyna Kliszewska i Jakub Przebindowski, Joanna Kurowska, Agnieszka Mrozińska i Alex Caprice, Klaudia Wiśniowska, Ryszard Rembiszewski i Ela Martinez, Magdalena Antosiewicz, Agata Steczkowska, Agata Załęcka, Agnieszka Wielgosz, Anna Samusionek, Monika Goździalska, Beata Tadla, Michał Korzeniowski, Jolanta Mrotek-Grudzinska, Eliza Gwiazda czy Paulina Koziejowska.

Na scenie zaaranżowanej w bieli i złocie wystąpili artyści od lat zaprzyjaźnieni z Maciejem Pankiem: Marek Dumicz – skrzypek, Krzysztof Dekański – solista operowy i Agata Nizińska, która w minirecitalu zaprezentowała utwór  z płyty, która niebawem pojawi się na rynku. Całą uroczystość brawurowo poprowadzili Paulina Drażba – prezenterka telewizyjna i Łukasz Oscar Dąbkowski – dziennikarz show – biznesowy.

 Należy uznać, że będzie to jedna z najbardziej wspominanych imprez sezonu. Na żadnej innej nie było „transportu parasolowego”.

 

Zobacz galerię zdjęć:

[Best_Wordpress_Gallery id=”273″ gal_title=”20170907170000″]

Zobacz również

3 KOMENTARZE

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze