Na estetycznej mapie Warszawy zaistniało nowe miejsce,  które wczoraj w bardzo huczny sposób zaprezentowało swoje podwoje. Mimo ulewnego deszczu na medialne otwarcie kliniki medycyny estetycznej przybyło wiele gwiazd. 

W uroczystości wzięły udział: Anna Powierza, Olga Borys, Karolina Pilarczyk, Magda Femme, Jadwiga Gryn, Wiganna Papina, Aleksandra Kostka, Agnieszka Ludwisiak, Paulina Koziejowska, Ewa i Tomasz Lubert, Martyna Kliszewska i Jakub Przebindowski, Joanna Kurowska, Agnieszka Mrozińska i Alex Caprice, Klaudia Wiśniowska, Ryszard Rembiszewski i Ela Martinez, Magdalena Antosiewicz, Agata Steczkowska, Agata Załęcka, Agnieszka Wielgosz, Anna Samusionek, Monika Goździalska, Beata Tadla, Michał Korzeniowski, Jolanta Mrotek-Grudzinska, Eliza Gwiazda czy Paulina Koziejowska.

Na scenie zaaranżowanej w bieli i złocie wystąpili artyści od lat zaprzyjaźnieni z Maciejem Pankiem: Marek Dumicz – skrzypek, Krzysztof Dekański – solista operowy i Agata Nizińska, która w minirecitalu zaprezentowała utwór  z płyty, która niebawem pojawi się na rynku. Całą uroczystość brawurowo poprowadzili Paulina Drażba – prezenterka telewizyjna i Łukasz Oscar Dąbkowski – dziennikarz show – biznesowy.

 Należy uznać, że będzie to jedna z najbardziej wspominanych imprez sezonu. Na żadnej innej nie było „transportu parasolowego”.

 

Zobacz galerię zdjęć:

Fot. J. Antoniak / www.jaroslawantoniak.com
« z 27 »

3 Komentarze

  1. Widać, że Agnieszka Mrozińska to sympatyczna dziewucha 🙂

  2. kto to ta Gwiazda?

  3. to teraz Gojdź będzie miał konkurencje 😉

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

All in one – kompleksowa regeneracja

Cera zmęczona po lecie? Wymaga intensywnej regeneracji? Postaw