12.5 C
Warszawa
czwartek 1 czerwca • 2023
Strona głównaMUZYKAMIĘDZYNARODOWY ZLOT FANÓW ZESPOŁU SABATON

MIĘDZYNARODOWY ZLOT FANÓW ZESPOŁU SABATON

Sabaton to zespół założony w roku 1999 w niewielkiej szwedzkiej miejscowości Falun. Od momentu premiery ich debiutanckiego albumu „Primo Victoria” ich kariera nabrała zawrotnego tempa. W krótkim czasie zespół stał się jedną z ikon szwedzkiej sceny metalowej.  W ubiegłym roku światło dzienne ujrzał album „The Last Stand”, który doczekał się statusu złotej płyty w wielu krajach – także w Polsce, gdzie od 2007 roku istnieje oficjalny fanklub Sabatonu, Polish Panzer Battalion.

To właśnie Polish Panzer Battalion ma zaszczyt zaprosić wszystkich fanów zespołu do Zgierza, gdzie już 2ego września odbędzie się Pierwszy Międzynarodowy Zlot Fanów Zespołu Sabaton. Data nie jest przypadkowa, ponieważ Polish Panzer Battalion lubi łączyć przyjemne z pożytecznym – zlot odbędzie się w trakcie trwania festiwalu Zgierz City Of Power podczas którego usłyszeć będzie można m.in.  Bonfire, Civil War, LuxPerpetuę i wielu innych artystów. Zapowiada się więc wieczór pełen dobrej muzyki i jeszcze lepszego towarzystwa!

Oprócz koncertów możecie liczyć na mnóstwo innych atrakcji – będą to przygotowane przez fanklub gry i konkursy z nagrodami, karaoke a także hektolitry dobrego piwa. Może ktoś pobije czasowy rekord Joakima Brodena w piciu tego wybornego trunku… Ale przede wszystkim spotkacie wielu niesamowitych ludzi, którzy nie pozwolą Wam się nudzić! Szukajcie osób w bluzach z pancernikowym logo na plecach – nie bójcie się podejść i dajcie się poznać!

2 Września, 2017

Rozpoczęcie o 18:00 – zabawa trwa do samego rana!

Adres: MOSiR, ul. Wschodnia 1, Zgierz

Link do wydarzenia:  https://www.facebook.com/events/1223430841117527/

Chcesz zacząć wrzesień z przytupem? Koniecznie dołącz do Międzynarodowego Zlotu Fanów Sabaton i stwórz wraz z fanklubem historie, o których będziesz opowiadać wnukom!

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze