-3.7 C
Warszawa
piątek 1 grudnia • 2023
Strona głównaMUZYKAMICHAŁ SZPAK ZAŚPIEWAŁ Z... SIOSTRĄ! KONCERT MICHAŁA SZPAKA NA TORWARZE!

MICHAŁ SZPAK ZAŚPIEWAŁ Z… SIOSTRĄ! KONCERT MICHAŁA SZPAKA NA TORWARZE!

W niedzielny wieczór 9 października warszawska hala Torwar pękała w szwach, a wszystko za sprawą naszego reprezentanta na tegorocznej edycji Eurowizji – Michała Szpaka. Wokalista zaśpiewał swoje największe hity, a po wykonaniu utworu „Color Of Your Life” próżno było szukać osoby, która siedziałaby na krzesełku. Michał postanowił także oddać hołd kultowym utworom. Zaśpiewał przeboje z repertuaru Czesława Niemena: „Płonie Stodoła”, a także „Dziwny Jest Ten Świat”.

 

Piosenkarz otrzymał owacje na stojąco zanim zakończył się koncert. Wielką atrakcją, a zarazem punktem kulminacyjnym podczas koncertu Michała było także pojawienie się na scenie jego siostry Marleny, która wykonała z nim w duecie utwór „Bo życie takie jest”. Po ich wspólnym wykonaniu utworu zebrana w hali publiczność była ogromnie poruszona, można było ujrzeć płaczące ze wzruszenia fanki Michała, a także dostrzec wzruszonych muzyką fanów.
Sam Michał Szpak zamieścił na swoim oficjalnym profilu na Instagramie zdjęcie z podpisem: „To było absolutnie Awesome!” (Niesamowite – tłum. red.)
Michał Szpak odebrał na scenie także platynową płytę, a na swoim oficjalnym profilu w serwisie Facebook napisał: – „Dla takich chwil warto żyć.  My natomiast zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Michałem, który przeprowadziliśmy po zakończeniu koncertu, a także do obejrzenia wywiadu z fankami, które niestrudzenie czekały po koncercie na autograf od wokalisty.

 

Zapraszamy także do obejrzenia teledysku do utworu „Color of Your Life”, którym Michał reprezentował nasz kraj na tegorocznej edycji Eurowizji:

(źródło: oficjalny kanał Michała Szpaka na Youtube)

 

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze