-5.9 C
Warszawa
czwartek 30 listopada • 2023
Strona głównaGRYMetro Exodus pojawi się w 2019 roku 15. lutego

Metro Exodus pojawi się w 2019 roku 15. lutego

Wydawnictwo Deep Silver, deweloper 4A Games i polski wydawca Metro Exodus – Techland, ogłaszają, że po ponad 5 latach w produkcji gra osiągnęła złoty status i na rynku ukaże się tydzień wcześniej niż zakładano. Trzecia część sagi Metro dostępna będzie od 15 lutego 2019 roku na Xbox One, PS4 oraz PC.

Fani czekali cierpliwie na Metro Exodus od ogłoszenia tytułu na E3 2017. Poprzednio przesunęliśmy premierę by być pewnym, że deweloper, firma 4A Games, będzie miał czas na osiągnięcie swojej wizji gry. Dlatego teraz tym bardziej jest nam miło poinformować o przyspieszeniu premiery – mówi Klemens Kundratitz, CEO w Deep Silver.

Zobacz również: Spartan Edition – kolekcjonerskie wydanie Metro Exodus ujawnione

Z związku z nowiną wydawca zaprasza na premierę sekwencji tytułowej z nadchodzącego Metro Exodus. Stworzona w Santa Monica przez studio Elastic, która tworzyła czołówki do takich seriali jak „Westworld” i „Gra o Tron”. Sekwencji towarzyszy muzyka Aleksieja Omelańczuka – kompozytora muzyki do serii Metro.

Oczekujący na Metro Exodus mogą też wypatrywać nowego wideo z rozgrywki, które zadebiutuje na początku 2019 roku wraz ze zwiastunem Story. W Polsce Metro Exodus będzie dostępne w standardowej wersji oraz limitowanej edycji Aurora, która zawiera grę, przepustkę sezonową, tłoczony steelbook, metalowe pudełko inspirowane lokomotywą Aurora z gry, drukowane plakat i artbook. Każda z platform posiada również indywidualny dodatek: cyfrową ścieżkę dźwiękową (PC), grę Metro 2033 Redux (Xbox One), dynamiczny motyw dla konsoli (PlayStation 4).

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze