-1.6 C
Warszawa
czwartek 7 grudnia • 2023
Strona głównaMODAMERCURE KRAKÓW STARE MIASTO JAK ŚWIATOWA STOLICA MODY

MERCURE KRAKÓW STARE MIASTO JAK ŚWIATOWA STOLICA MODY

Od wielu lat 8 marca jest traktowany jako dzień dedykowany Kobietom. Czasy siermiężnych obchodów z goździkiem i tulipanem w tle minęły, ale kobiety, choć samodzielne, ambitne, nowoczesne, pracujące, nadal chętnie korzystają z okazji do świętowania, zwłaszcza jeśli jego forma ma tak oryginalną formułę, jaką kreuje sieć Accor Hotels – Mercure Fashion Night.

Przestrzeń Mercure Kraków Stare Miasto przy ul. Pawiejw opinii Klientów budzi zachwyt, nie tylko jako miejsce hotelowe, wygodne, z komfortową przestrzenią, ale też jako miejsce oryginalnych spotkań. Na jedno z nich pod nazwą Mercure Fashion Night by Dorota Goldpoint zaproszono Klientki sieci Accor Hotels do  udziału w wydarzeniu,  jak w  światowej stolicy mody.

Projektantka Dorota Goldpoint, zaproszona do projektu przez sieć hoteli Mercure, specjalnie na tą okazję przygotowała pokaz slowfashion, prezentując najnowszą  kolekcję na sezon wiosna/lato 2017 o nazwie ”Siła wolności”. W drugiej części wieczoru poprowadziła swój autorski wykład musthave, na bazie zaprezentowanych wcześniej modeli. Ten punkt programu cieszył się największym uznaniem gości, wśród których można było wypatrzeć liczne gwiazdy: Beatę Tadlę, Annę Powierzę, Olgę Kalicką, Sandrę Staniszewską, Katarzynę Galicę, Karolinę Chapko, oraz dziennikarzy, fotoreporterów i stylistów. Gospodynią wieczoru była Monika Zamachowska, o choreografię zadbał Jarek Szado, którzy wspólnie z Projektantką zebrał liczne gratulacje po zakończeniu pokazu.

Wydarzenie modowe Mercure Fashion Nightby Dorota Goldpoint należy uznać za bardzo udany projekt. Szczególne podziękowania należą się pomysłodawcom, czyli sieci Accor Hotels oraz gospodarzowi, hotelowi  Mercure Kraków Stare Miasto, w nadziei na możliwość kolejnych tak wytwornych spotkań.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z pokazu:

[Best_Wordpress_Gallery id=”184″ gal_title=”20170312160000″]

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze