Druga część Maserati Polo Tour 2017, która odbyła się w Desert Palm Polo Club w Dubaju w dniach 11-17 marca, zakończyła się zwycięstwem zespołu Abu Dhabi, który wygrał z drużyną AES International 7:4.

Sześć zespołów polo z utalentowanymi zawodowymi i amatorskimi graczami w składach z Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Arabii Saudyjskiej, Wielkiej Brytanii i Argentyny stworzyło pełne emocji i rozrywki zawody. Ali Saeed Juma Albwardy, prezes stowarzyszenia i założyciel Desert Palm Polo Club znalazł się wśród gwiazd, VIPów i gości specjalnych, którzy brali udział w specjalnym finale.

Umberto Cini, dyrektor zarządzający Maserati na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Azji powiedział: „Gratuluję zawodnikom Abu Dhabi. Chciałbym osobiście podziękować Aliemu Albwardy’emu i Desert Palm, zespołom biorącym udział i sponsorom, a także wszystkim naszym znakomitym gościom, za to, że byli częścią tego wyśmienitego wydarzenia”.

Enrico Roselli, prezes grupy La Martina Europe, powiedział: „Jesteśmy podekscytowani uczestnictwem w jednym ze zdarzeń sportowych, które celebrują nasze korzenie i wzbogacają za każdym razem nasze partnerstwo z Maserati”.

Oficjalny polo t-shirt noszony na boisku przez zespół Maserati jest produktem partnerstwa pomiędzy marką La Martina, a Maserati. Podczas zawodów w Dubaju zaprezentowano pierwszą z czterech koszulek polo – Polo Tour Special Editon, wykonaną przez La Martina dla Maserati jako hołd dla całego turnieju. Koszulka wykonana jest z czystej bawełny i z tyłu zawiera ekskluzywne detale błyszczącego metalowego wydruku mapy Dubaju, wykonana jest w kolorze czarnym, który kontrastuje z elementami w kolorach srebra i jasnoniebieskim. Koszulka jest obecnie dostępna w sklepach La Martina w całych Zjednoczonych Emiratach Arabskich i w sklepie internetowym tej marki.

Fot. mat. prasowy Maserati
« z 4 »

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Bartłomiej Kopera zmierzy się na własnej ziemi w Łodzi z Gracjanem Szadzińskim

Bartłomiej Kopera (9-5, 7 Sub) po raz kolejny