14.6 C
Warszawa
piątek 12 kwietnia • 2024
Strona głównaFILMMALAJKAT I SARSA W ŚWIĄTECZNEJ KOMEDII MIKOŁAJ I SPÓŁKA. W KINACH OD...

MALAJKAT I SARSA W ŚWIĄTECZNEJ KOMEDII MIKOŁAJ I SPÓŁKA. W KINACH OD 6 GRUDNIA!

Świąteczne prezenty same się nie rozwiozą! Co więc zrobić, gdy pomocnicy Świętego Mikołaja się pochorują? Najlepiej z pomocą całej rodziny ruszyć na ratunek Gwiazdki! „Mikołaj i spółka” (ang: „Christmas & Co.”) to pełna magii, elfów, wróżek i fajerwerków zakręcona komedia familijna reżysera hitu: „Asterix i Obelix: Misja Kleopatra”. Nad bajecznymi efektami specjalnymi czuwał Bryan Jones, odpowiedzialny za wizualną stronę widowiska „Harry Potter i Czara Ognia”.

W polskiej wersji językowej filmu usłyszymy głosy: Wojciecha Malajkata, znanego najmłodszej widowni z ról Kota w butach ze „Shreka” i Mańka z „Epoki Lodowcowej”, który tym razem zaczaruje widownię jako prawdziwy Święty Mikołaj oraz Sarsy – debiutującej w dubbingu popularnej piosenkarki, która przemieni się w Śnieżynkę. „Mikołaj i spółka” w kinach już od 6 grudnia!

Te święta miały być jak każde inne – wesołe, ciepłe i oczywiście pełne prezentów wysypujących się spod choinki. Nagle jednak okazało się, że może nie być ich wcale! Nikt nie chciałby znaleźć się w stroju Świętego Mikołaja, który tuż przed Wigilią dowiaduje się, że wszystkie jego elfy zachorowały i nie pomogą mu zapakować nawet połówki najmniejszego z prezentów. Najsłynniejszy brodacz świata musi czym prędzej wezwać zaprzęg najdzielniejszych reniferów, chwycić lejce i pomknąć magicznymi saniami na poszukiwanie lekarstwa, które uzdrowi jego pomocników… i uratuje tegoroczne Święta. Na swojej drodze spotyka zakręconą rodzinę, która pomoże Mikołajowi w jego szalonej misji. Gwiazdka tuż tuż – liczy się każda sekunda!

Gatunek: komedia, familijny

Produkcja: Francja 2017

Reżyseria: Alain Chabat („Asterix i Obelix: Misja Klepoatra”)

Obsada: Alain Chabat („Valerian i Miasto Tysiąca Planet”, „Na tropie Marsupilami”, „Noc w muzeum 2”), Audrey Tautou („Coco Chanel”, „Kod da Vinci”, „Amelia”), Golshifteh Farahani („Paterson”)

Obsada polskiej wersji językowej: Wojciech Malajkat („Auta 3”, „Kot w butach”, „Epoka lodowcowa”, „Shrek Forever”), Sarsa

Zobacz oficjalny polski plakat:

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze