18.8 C
Warszawa
wtorek 23 lipca • 2024
Strona głównaMODAMaking of wizerunkowej sesji zdjęciowej Kelly Couronne 2019

Making of wizerunkowej sesji zdjęciowej Kelly Couronne 2019

W ostatnim czasie w mediach głośno było o pochodzącej z Wietnamu projektantce Kelly Truong, która od 15 lat mieszka w Polsce i właśnie otworzyła swój pierwszy butik stacjonarny w Warszawie. Kelly jest bardzo aktywna w biznesie modowym i kosmetycznym. Jej marka Kelly Couronne doczekała się pierwszej profesjonalnej wizerunkowej sesji zdjęciowej!

Plasterstudio w Warszawie to miejsce magiczne, bez wątpienia profesjonalne i gościnne. Nic dziwnego, że ekipa realizująca wizerunkową sesję zdjęciową dla marki Kelly Couronne czuła się „na robocie” jak w domu. Zadanie nie było łatwe, bo efekty sesji mają w planach zasięg międzynarodowy. Ambasadorkami marki są dwie niezaprzeczalnie piękne kobiety: Magdalena Gawęcka – malarka, youtuberka i modelka oraz Kelly Troung, projektantka i bizneswoman. Piękno i egzotyka w jednym.

Zobacz również: Egzotycznie na otwarciu pierwszego w Polsce butiku wietnamskiej projektantki Kelly

Kelly Couronne sesja zdjęciowa
Fot. mat. prasowy

Urok modelek i profesjonalizm ekipy zagwarantowały sukces estetyczny. Dzięki świetniej atmosferze, która panowała na planie zdjęciowym, wszyscy mieli pozytywne nastroje, co jest plusem dodatnim całej produkcji, której autorem jest Anna Szymczak z PRomotion Instytut Events.

Kelly Couronne sesja zdjęciowa
Kelly Troung i Anna Szymczak (producentka projektu) / fot. mat. prasowy

Finalnie zdjęcia z sesji będą użyte do międzynarodowej kampanii reklamowej marki Kelly Couronne. Już dziś Projektantka zapowiada otwarcie kolejnych butików stacjonarnych w Polsce, prezentację nowej strony www oraz otwarcie flagowego salonu w Hanoi! Zabrzmiało międzynarodowo? Wszystko odbędzie się z udziałem polskich mediów i ekipy producenckiej z PRomotion Instytut Events. Nie jest wykluczone, że na medialnym otwarciu butiku w Hanoi pojawią się finalistki konkursu Miss Warszawy – Kelly Couronne szczęśliwie zasiliła skład jury tej zacnej imprezy.

Kelly Couronne sesja zdjęciowa
Magdalena Gawęcka i Kelly Troung / fot. mat. prasowy

Link do filmu making of: https://www.facebook.com/promotioninstytutevents/videos/768654953509188/

Zobacz więcej w kategorii: Moda

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze