7.9 C
Warszawa
środa 24 kwietnia • 2024
Strona głównaMODAMAJEWSKI, DAMIĘCKI, ZAGROBELNY, MROCZEK W CHARYTATYWNYM POKAZIE MODY MARKI ENDO.PL DLA FUNDACJI...

MAJEWSKI, DAMIĘCKI, ZAGROBELNY, MROCZEK W CHARYTATYWNYM POKAZIE MODY MARKI ENDO.PL DLA FUNDACJI SPEŁNIONYCH MARZEŃ

11 grudnia w Sali Ratuszowej PKiN odbył się charytatywny pokaz kolekcji świątecznej Endo. Mali podopieczni Fundacji Spełnionych Marzeń zaprezentowali stylowe ubranka w towarzystwie gwiazd oraz członkiń Klubu Integracji Europejskiej. Była to kolejna odsłona akcji Endo dla Fundacji Spełnionych Marzeń „Razem możemy więcej” –  projektu, który wspiera dzieci w walce z chorobami onkologicznymi.

Wraz z dziećmi na wybiegu pojawili się Laura Łącz, Szymon Majewski, Mateusz Damięcki, Jarek Jakimowicz, Piotr Zelt, Krzysztof Jankes, Łukasz Zagrobelny, Rafał Mroczek, Paweł Stasiak, Grzegorz „Ornette” Stępień,oraz Antek Smykiewicz.

Pokaz uświetniły występy muzyczne Honoraty “Honey” Skarbek, Sławka Uniatowskiego, Antka Smykiewicza oraz Tomka Luberta i Pączków w Tłuszczu z Tomaszem Karolakiem i Bartoszem Miecznikowskim.

Artyści wystąpili w charytatywnych koszulkach marki Endo i zachęcali innych do włączenia się w tę szczytną inicjatywę. Kupując koszulkę z kolekcji Endo dla Fundacji Spełnionych Marzeń „Razem możemy więcej” na prezent obdarowujemy dwa razy: raz osobę, której przekazujemy upominek i drugi raz Fundację. Pamiętajmy, że cały zysk zostanie przekazany Fundacji i jej podopiecznym. Koszulki w rozmiarach dla całej rodziny są dostępne na www.endo.pl

Więcej o charytatywnym projekcie na: endo.pl/razem-mozemy-wiecej

[Best_Wordpress_Gallery id=”626″ gal_title=”20171218150000″]

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze