Machine Gun Kelly postanowił odpowiedzieć Eminemowi na jego wersy z niedawno wydanego albumu „Kamikaze”. Dla rapera pochodzącego z Cleveland, Eminem od idola, stał się największym wrogiem.

W 2012 roku, 22-letni wówczas MGK, napisał na Twitterze o 17-letniej córce Eminema Haile, że widział jej zdjęcie i jest „gorąca jak skur…” i od tego wszystko się zaczęło. Eminem zaczął blokować utwory Colsona w swojej rozgłośni radiowej Shade45. Machine Gun Kelly później wiele razy próbował to obrócić w żart, lecz Slim Shady nie chciał nawet tego słuchać. W marcu 2018 roku raper Tech N9ne wydał album „Planet”, na którym znajdował się utwór „No Reason” wspólnie nagrany z MGK, w którym Kelly nawinął wersy:

„It’s only one option, you gon’ need a doctor,

I ain’t talkin’ ’bout the one from Compton”

Czyli: „Jest tylko jedna opcja, potrzebujesz doktora i nie mówię tu o tym z Compton”. Choć Kelly nie wymienił tutaj oficjalnie ksywy Eminema, to i tak każdy wiedział o kim jest tu mowa (W 2011 roku Eminem nagrał z Dr. Dre wspólny utwór tytule „I Need a Doctor”). Dalej w tym samym utworze MGK rapuje: „To remind y’all you just rap and not God, and I don’t care who got bars” (oczywiste nawiązanie do utworu Eminema „Rap God” z 2013 roku).

Zobacz także: Eminem niespodziewanie wypuszcza nowy album „Kamikaze”!

Eminem natomiast w wydanym kilka dni temu z zaskoczenia albumie „Kamikaze”, oficjalnie skierował kilka mocnych słów w stronę Colsona. W utworze „Not Alike” rapuje:

„Now you wanna come and fuck with me, huh?

This little cock-sucker, he must be feeling himself,

He wants to keep up His tough demeanour, so he does a feature,

Decides to team up with Nina,

But next time you don’t gotta use Tech N9ne if you wanna come at me with a sub-machine gun,

And I’m talking to you but you already know who the fuck you are, Kelly,

I don’t use sublims and sure as fuck don’t sneak-diss,

But keep commenting on my daughter Hailie”

Zarzucając raperowi z Cleveland to, że nie mówi otwarcie o nim i robi to w dodatku jako gość w utworze Tech N9ne’a, ostrzegając go przy tym, żeby nie mówił już nic więcej o jego córce Hailie. Machine Gun Kelly postanowił więc dziś nagrać oficjalny diss na Eminema, pt. „Rap Devil”, w którym rapuje m.in. o tym, że Marshallowi zajęło, aż 6 lat na napisanie dissu po tym jak MGK, powiedział kilka słów za dużo o jego córce. Utwór „Rap Devil” możecie sprawdzić poniżej:

Zobacz więcej w kategorii: Muzyka rap/r&b

3 Komentarze

  1. HAHAHAHA, co za pajac, to ma być diss? Eminem skończy mu karierę jak odpowie

  2. W koncu ktos miał jaja i zdissowal samozwanczego „boga rapu”, propsy MGK

    1. Przcież to jest słabe, z takim dissem na Eminema? 😀 Em go zabije

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Bonus RPK, ReTo i Czerwin TWM wspólnie w numerze „Niepokój”

Ciemna Strefa zaprezentowała najnowszy singiel i klip Bonusa