-3.9 C
Warszawa
sobota 2 grudnia • 2023
Strona głównaMUZYKALord Jamar: J***ć Eminema, on jest słaby!

Lord Jamar: J***ć Eminema, on jest słaby!

Lord Jamar jest jednym z kilku raperów, których Eminem zdissował na swoim ostatnim albumie „Kamikaze”, który ukazał się w sierpniu ubiegłego roku. Członkowi ekipy Brand Nubian dostało się za to, że nazwał Eminema „sępem kulturowym” i za sformułowanie, że Eminem jest „gościem w czarnej kulturze hip-hopowej”. W wywiadzie dla RapMatic, który ukazał się 15 maja, Lord Jamar znów zaatakował rapera z Detroit.

Lord Jamar po raz kolejny odpala pociski w kierunku Slim Shady’ego, kwestionując przy tym jego dotychczasowe osiągnięcia muzyczne. „Moja sprawa z Eminemem i tym wszystkim – nienawidzę wymawiać jego pieprzonej ksywki – moja sprawa z tym skur…. polega na tym, że nie można koronować kogoś na króla, pomijając prawdziwe królestwo” – mówi Lord Jamar. „Biali ludzie koronują Eminema, ponieważ sprzedał najwięcej płyt ze wszystkich raperów” – dodał.

Zobacz również: Logic i Eminem masakrują lirycznie we wspólnym utworze „Homicide”

„Ale kiedy wejdziecie w codzienne życie czarnych, ludzi, którzy są pomysłodawcami tego gówna, to zobaczycie, że nikt nie słucha Eminema. Nie idziemy na siłownię i nie włączamy Eminema. Nie słuchamy go w samochodzie w drodze do klubu. Nie bawimy się przy jego muzyce w klubie” – mówi Lord Jamar.

Kiedy prowadząca rozmowę dziennikarka próbuje przekonać rapera, jak dobrym autorem tekstów jest Eminem, to od razu zostaje uciszona przed Jamara. „No i co z tego? Pier…. to! On może zrymować wyrazy? Tak, ale to nie wszystko czym jest hip-hop. Kogo obchodzi treść jego gówna? Kogo obchodzi to, że potrafi zrymować wyrazy: kłaść/kot/szczur/nietoperz i kapelusz (put/cat/rat/bat/hat). Jeśli rapujesz o biciu matki, przyjmowaniu pigułek farmaceutycznych i innym gównie, które nie współgra ze mną i nie trafia do mnie, dlaczego ma mnie obchodzić to, jak dobrze potrafisz rapować? (…) Jego teksty są do dupy, jego przekaz i jego głos” – mówi podczas wywiadu Lord Jamar.

W końcu Lord Jamar odniósł się także do utworu Eminema „Fall” na którym został obrażony. „Poświęcił mi wers (…) Wiesz, jak bardzo chciałem, żeby ta piosenka była czymś dobrym? Ale to było słabe gówno. Tylko biali ludzie i ludzie w internecie mówili o tym”. Wygląda na to, że Lordowi Jamarowi nie pasuje przede wszystkim kolor skóry Eminema. Czy doczekamy się ostrej odpowiedzi Marshalla? Cały wywiad z Lordem Jamarem możecie obejrzeć poniżej:

Zobacz więcej w kategorii: Muzyka rap/r&b

Zobacz również

4 KOMENTARZE

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze