-0.2 C
Warszawa
czwartek 30 listopada • 2023
Strona głównaBIZNESLiczne zmiany odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na specjalistyczną wiedzę ogrodniczą – Portal...

Liczne zmiany odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na specjalistyczną wiedzę ogrodniczą – Portal sadyogrody.pl ma nową odsłonę

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na specjalistyczną wiedzę ogrodniczą oraz większą konsumpcję treści internetowych, serwis sadyogrody.pl wprowadził zmiany w wyglądzie i budowie witryny. Nowa odsłona portalu ma na celu zapewnić jeszcze bardziej atrakcyjny dostęp do informacji związanych z opłacalnością produkcji ogrodniczej, trendami agrotechnicznymi, ekonomiką ogrodniczą oraz wyzwaniami rynku pracy.

Portal sadyogrody.pl to platforma informacyjno-biznesowa dla branży produkcji oraz handlu i przetwórstwa owoców oraz warzyw. Serwis dostarcza bieżące, profesjonalne informacje zarówno producentom owoców i warzyw, jak i właścicielom oraz przedstawicielom firm zajmujących się ich obrotem oraz przetwórstwem.

Nowa, wizualna odsłona portalu będzie charakteryzować się świeżym, lekkim i atrakcyjnym designem, który ma zachęcać użytkowników do korzystania z platformy. Kolejnym celem zmian jest zwiększenie przejrzystości strony internetowej oraz wersji mobilnej sadyogrody.pl. Serwis będzie rozwijał specjalne sekcje tematyczne, takie jak „Sad Praktyczny”, „Owoce Jagodowe” oraz „Dotacje i dopłaty”, aby zapewnić czytelnikom aktualne informacje i niezbędną wiedzę pokazaną w uporządkowany sposób. Celem tych zmian jest dostarczenie bieżących i profesjonalnych informacji zarówno producentom owoców i warzyw, jak i przedstawicielom firm zajmujących się ich obrotem oraz przetwórstwem.

– Jabłko to najczęściej uprawiany owoc w Unii Europejskiej, a co czwarte zrywane z drzewa, rośnie w sadzie nad Wisłą. Słyniemy także z innych owoców i warzyw. Sektor boryka się jednak z wciąż nowymi wyzwaniami – zarówno administracyjnymi, sprzedażowymi, jak i związanymi z uprawą i ochroną roślin – mówi Paulina Piwowarek, redaktor prowadząca sadyogrody.pl. – Chcąc zapewnić́ jeszcze bardziej atrakcyjny dostęp do wszystkiego, co jest najważniejsze w codziennym prowadzeniu gospodarstw ogrodniczych oraz zarządzania produkcją owoców i warzyw, zmieniamy także wygląd naszego serwisu. Portal zyskuje świeżą̨, lekką i bardziej atrakcyjną wizualnie odsłonę̨ – dodaje.

Nowe wydanie to fachowa wiedza prezentowana w formie opracowań, wywiadów, komentarzy i raportów. Publikacje zawierać będą jeszcze więcej tabel, infografik i wykresów, a także fotogalerie oraz autorskie materiały filmowe prezentujące porady i opinie ekspertów ogrodnictwa, materiały praktyczne z plantacji, a także relacje z najciekawszych wydarzeń w branży.

Portal sadyogrody.pl odwiedza około 661 tys. użytkowników miesięcznie. Serwis ma ponad 2,3 tys. subskrybentów codziennego newslettera, a w mediach społecznościowych profile na Facebooku, Twitterze, Instagramie i LinkedIn obserwuje nas ponad 11 tys. osób.

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze