19.3 C
Warszawa
poniedziałek 20 maja • 2024
Strona głównaMUZYKAL.U.C, BISZ, MELA KOTELUK, WÖYZA FEAT. JAN - TINDERELATIONS

L.U.C, BISZ, MELA KOTELUK, WÖYZA FEAT. JAN – TINDERELATIONS

„Tinderelations” to kooperacja muzyków, filmowców i sportowców. W najnowszym singlu usłyszymy L.U.C, Bisza, Melę Koteluk i hiszpańską wokalistkę Wöyza. W klipie zatańczyła Mistrzyni Świata Juniorów w akrobacjach w tunelu Aerodynamicznym – Maja Kuczyńska.

Na planie partnerem zawodniczki z teamu Redbulla był Grzegorz Ciesielski – instruktor tunelu aerodynamicznego Speedfly, gdzie nakręcono wideo. Za reżyserię teledysku odpowiada Łukasz L.U.C Rostkowski, a futurystyczne zdjęcia efektownych akrobacji wykonał Sabastian Miłaszewski. Utwór jest metaforyczną refleksją o wpływie technologii na uczucia i relacje międzyludzkie, o trudzie budowania związków w coraz szybszym i intuicyjnym świecie, o cyfrowej miłości i współczesnej szklanej izolacji społecznej.

Zobacz także: Probl3m -„2#17” – pierwszy singiel z nowej EP-ki!

Numer pochodzi z płyty międzynarodowego Big-Bandu Rebel Babel Ensemble – nieograniczonej, transkulturowej orkiestry, która miesza języki i łączy m.in. studentów oraz amatorów grających w licznych orkiestrach z solistami takimi jak Grubson, Promoe, Rahim, Kayah, Joka czy Bovska.

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze