21.5 C
Warszawa
sobota 22 czerwca • 2024
Strona głównaTECHNIKAGADŻETYKROK W KROK ZA TOBĄ - KAMERY SPORTOWE EZVIZ

KROK W KROK ZA TOBĄ – KAMERY SPORTOWE EZVIZ

Sport przestał być tylko hobby, ale stał się stylem życia. Adrenalina, endorfiny i przekraczanie własnych granic – to tylko niektóre z motywatorów do ćwiczeń. A gdyby tak zachować te chwile na dłużej lub pokazać innym swoje możliwości? Na polski rynek kamer sportowych wchodzi nowy gracz – marka Ezviz, której sprzęt z pewnością pozwoli uchwycić te „magiczne momenty”.

Dla amatora i zawodowca

Ezviz (od ang. easy vision) to stworzona w 2012 roku marka, której priorytetem jest zapewnienie bezpiecznego i komfortowego życia, wpisującego się w trend „smart life”. Wśród jej produktów znaleźć można kamery sportowe, przeznaczone zarówno dla początkujących sportowców, jak i tych, z długoletnim doświadczeniem.

Firma nieustannie roz­sze­rza­ dzia­łal­ność na rynki euro­pej­skie, a w 2017 roku postanowiła rozpocząć sprzedaż również na rynku polskim. Marka wprowadziła trzy modele kamer spor­to­wych: S1C, S5 i S5 Plus.

Seria S1C jest pod­sta­wową gene­ra­cją kamer spor­to­wych Ezviz. Firma dba o każdy szczegół produktu i jego specyfikację – nawet w podstawowych modelach. Stąd też w modelu S1C znajdziemy między innymi: wodoszczelność do 40 metrów, szerokokątny obiektyw 140° i wymienną baterię pozwalającą nagrywać aż do 70 minut na jednym ładowaniu. Model wyposażony jest w dwa mikrofony i 2’’ ekran dotykowy, tak łatwy jak w smartfonie. Użytkownik otrzymuje możliwość rejestracji filmów w jakości HD: 1080P, 30 kl/s oraz wykonywania zdjęć w rozdzielczości 8MP. Wykorzystana technologia sprawia, że opanowanie obsługi urządzenia zajmuje kilka chwil. Model wystę­puje w kilku kolo­rach i możliwe jest dobranie akce­so­riów roz­sze­rza­ją­cych zasto­so­wa­nie kamery.

Z kolei Serie S5 i S5 Plus stanowią rozbudowaną wersję Serii S1C i dedykowane są bardziej wymagającym użytkownikom. Ich maksymalny kąt widzenia wynosi 158°. Kamery wyposażone są dodatkowo w żyroskop, dzięki czemu możliwe jest otrzymanie stabilnego obrazu nawet podczas bardzo intensywnego ruchu. Najbardziej zaawansowana technologicznie Seria S5 Plus idealnie nadaje się do używania w ekstremalnych sytuacjach, dlatego też w szczególności polecana jest sportowcom – zawodowcom. Oba modele umożliwiają rejestrację filmów w jakości 4K (model S5 Plus 30kl/s) oraz wykonywanie stabilnych zdjęć w rozdzielczościach 12 /16 MP (model S5 Plus/S5).

Wszystkie modele kamer (S1C, S5 i S5 Plus) posiadają cztery tryby pracy, redukcję szumu, a na karcie microSD zapisać można aż 128 GB doskonałej jakości zdjęć i filmików. Zawartość zestawu to m.in.: wodoszczelna obudowa (do 40m), uchwyty samoprzylepne do różnego rodzaju powierzchni, ruchome ramię, osłona obiektywu, pionowy uchwyt z zatrzaskiem klamrowym czy rygiel blokujący.

Z kamery do social mediów

– Nasze pro­dukty kierujemy zarówno do osób, które roz­po­czy­nają swoją przy­godę ze sportem, jak i dla zawodowych sportowców. Zastosowanie nowoczesnych technologii pozwala korzystać z urządzenia w różnych warunkach – w lesie, na plaży, czy na stoku, bez obawy o jego uszkodzenie – tłumaczy Tomasz Kowa­lew­ski, regio­nalny mene­dżer sprze­daży Ezviz. – Co ważne, wszystkie kamery posiadają intuicyjny interfejs, dzięki czemu w szybki sposób można je uruchomić, bez konieczności przerywania aktywności. Dużym udogodnieniem jest możliwość obsłu­gi­ sprzętu poprzez wykorzystanie dedykowanej apli­ka­cji mobil­nej. Aplikacja Ezviz Sport umożliwia odtwarzanie, przesyłanie, czy edycję materiałów i umieszczanie ich w social mediach. Każda z serii pozwala także na podgląd live, dzięki czemu na bieżąco można dzielić się swoimi dokonaniami ze znajomymi lub fanami – dodaje ekspert z Ezviz.

Kamery spor­to­we dostępne są w Pol­sce u następujących sprzedawców: Morele.net, Komputronik oraz eMarket. Marka Ezviz w swoim asortymencie posiada również produkty do monitoringu wizyjnego dla małych i średnich firm oraz dla użytkowników domowych.

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze