16.7 C
Warszawa
czwartek 23 maja • 2024
Strona głównaFILMFAMILIJNYKOŻUCHOWSKA I KAROLAK NA WYLOCIE Z POLSKI! GWIAZDY POSTANOWIŁY ADOPTOWAĆ WRÓBLA...

KOŻUCHOWSKA I KAROLAK NA WYLOCIE Z POLSKI! GWIAZDY POSTANOWIŁY ADOPTOWAĆ WRÓBLA…

Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak zostaną parą nie tylko w serialu „Rodzinka.pl”. Miłość połączy ich również w animacji „Riko prawie bocian”, gdzie wcielą się w małżeństwo… bocianów. Zdumiewająca historia adoptowanego przez nich wróbla, który wbrew rozmiarom, zakazom i naturze poleciał do Afryki, trafi do kin 5 maja.

Przy okazji nagrań dubbingu do „Riko” popularni Boscy zostali zapytani, co sądzą o sobie w roli rodziców. Zaś wisienkę na torcie stanowi aktorski popis Małgorzaty Kożuchowskiej, która pokazała, jak wypada w wersji dobrej i złej ptasiej mamy. Zabawny klip, który wtedy powstał, miał swoją premierę na oficjalnym fanpage’u aktorki. Świetnie przyjęty, dotarł do blisko 500 000 użytkowników serwisu! Poniżej zamieszczamy link do wersji Youtube.

Małgorzata Kożuchowska – dobra czy zła mama?:

„Małgosia jest fantastyczną mamą z klasą, więc świetnie nadaje się do roli bocianiej matki. Ja natomiast gram ojca gbura. Ona w tej rodzinie jest dobrym policjantem, ja tym zły. Idealne połączenie – mówi Tomasz Karolak. „Jestem już w takim przedziale wiekowym, że coraz częściej zdarza mi się grać mamy. Ale gra mi się je oczywiście cudownie” – deklaruje Małgorzata Kożuchowska. „W porównaniu ze mną Małgosia jest rodzicem stosunkowo młodym. I przed nią wciąż większe wyzwania niż ma teraz. Kiedy dziecko ma dwa, trzy, cztery lata jest rozkoszne. Ale jak się zaczyna szkoła, to zaczynają się również nowe wyzwania!” – ostrzega Karolak.

„Riko prawie bocian” oficjalny zwiastun animacji:

Dołącz do stada przesympatycznych ptaszków i podróżuj wraz z nimi – na skrzydłach, autobusem, pociągiem i łodzią – ku wielkiej przygodzie. Oto zdumiewająca historia wróbla adoptowanego przez bociany, który wbrew rozmiarom, zakazom i naturze postanowił dolecieć do samego serca Afryki. Humor, rozrywka, ptasie trele i świeżo upierzona ferajna w kinach od 5 maja! W dubbingowej obsadzie najwyższych lotów same topowe nazwiska. Wśród nich, m.in.: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Piotr Gąsowski, Klaudiusz Kaufman, Mirosław Zbrojewicz i Magdalena Boczarska!

Osierocony jako pisklę i wychowany przez bociany (Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak) wróbel Riko (Bernard Lewandowski) święcie wierzy, że sam jest… bocianem. Prawdę o swoim pochodzeniu odkrywa dopiero w porze migracji, gdy przybrani rodzice – bojąc się, że Riko nie podoła podróży – nie pozwalają mu lecieć do Afryki. Nie zraża to jednak Riko, który postanawia udowodnić światu, że naprawdę jest bocianem i wyrusza w ślad za stadem. W trudnej drodze na południe wspierać go będą nowi przyjaciele – ekscentryczna sowa Olga (Magdalena Boczarska) oraz narcystyczna papuga Kiki (Piotr Gąsowski), która marzy o karierze gwiazdy disco. W ich towarzystwie „najmniejszy bocian świata” odkryje, że małe wróble są stworzone do wielkich celów!

Gatunek: animowany/komedia

Produkcja: Niemcy 2016

Scenariusz: Reza Memari („Ups! Arka odpłynęła”)

Reżyseria: Toby Genkel („Ups! Arka odpłynęła”, „Przyjaciele na zawsze”), Reza Memari („Ups! Arka odpłynęła”)

Reżyseria dubbingu: Dariusz Błażejewski („Misiek w Nowym Jorku”, „Mały Książę”, „Zambezia”, „Ups! Arka odpłynęła”, „Zambezia”)

Obsada polskiej wersji językowej: Bernard Lewandowski („Księga dżungli”, „Ups! Arka odpłynęła”, „Mały Książę”, „Kubuś i przyjaciele”),

Małgorzata Kożuchowska („Mały Książę”, „Kumba”, „Potwory i spółka”, „Madagaskar”, „Alicja w Krainie Czarów”), Tomasz Karolak („Kumba”, „Ratatuj”, „Disco Robaczki”, „Piorun”, „Prawdziwa historia Kota w Butach”), Magdalena Boczarska („Robinson Crusoe”)

Piotr Gąsowski („Misiek w Nowym Jorku”, „Królowa Śniegu 2”, „Auta”, „Księżniczka i żaba”, „Iniemamocni”), Klaudiusz Kaufman („Zwierzogród”, „Madagaskar”, „Kumba”)

„Riko prawie bocian” w kinach od 5 maja 2017!

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze