5.3 C
Warszawa
poniedziałek 22 kwietnia • 2024
Strona głównaGRYKolekcjonerskie wydanie Children of Morta na Nintendo Switch i PlayStation 4

Kolekcjonerskie wydanie Children of Morta na Nintendo Switch i PlayStation 4

Children of Morta – nowa pozycja w wydawniczym portfolio 11 bit studios – trafi na rynek również w kolekcjonerskiej Signature Edition, stworzonej we współpracy z Merge Games. Signature Edition dostępna będzie w wersji na Nintendo Switch i PlayStation 4 obok standardowej edycji pudełkowej i cyfrowej na Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 4 i PC.

11 bit studios ujawniło zawrtość Children of Morta Signature Edition, kolekcjonerskiego wydania gry na Nintendo Switch i PlayStation 4, za którym stoi Merge Games. Ta wersa gry dostępna będzie na https://signatureeditiongames.com/. W zestawie znajdzie się działająca we wszystkich regionach kopia gry na powyższe konsole, kieszonkowy art book, sześć emaliowanych pinów reprezentujących unikatowe symbole każdego z członków rodziny Bergsonów, podpisany certyfikat oraz kartę z nową ilustracją przedstawiającą wszystkich bohaterów.

Zobacz również: Children of Morta z przedpremierowym demo

Zamówienia przedpremierowe Children of Morta Signature Edition będą dostępne wkrótce, tymczasem w przedsprzedaży na Steam jest już cyfrowa wersja gry. Poniżej można zobaczyć krótki teaser z rozgrywką:

Children of Morta dostępne będzie w wersji cyfrowej na Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 4 i PC w cenie 79,99 PLN. Dodatkowo standardowe pudełkowe wydanie gry, również przygotowane przez Merge Games, ukaże się na Nintendo Switch, PlayStation 4 i PC.

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze