Już w najbliższą sobotę o godzinie 11.00 na placu Europejskim kolejny raz zapanuje bajkowa atmosfera. Najmłodszym mieszkańcom Warszawy letni poranek umili pokaz zabawnej animacji pt. „Riko prawie bocian”, opowiadającej historię o małym wróbelku, adoptowanym przez rodzinę bocianów. W programie także słodkie lizaki oraz promocyjne menu od restauracji The Place.

Podczas sobotniego seansu najmłodsi miłośnicy bajek zobaczą animację pt. „Riko prawie bocian”. To opowieść o wróblu Riko, który osierocony jako pisklę, wychowany w rodzinie bocianów sam wierzy w to, że przynależy do tego gatunku. Kiedy nastaje pora migracji, przybrani rodzice odkrywają przed nim prawdę – jest wróblem i nie zdoła pokonać drogi do Afryki. Riko postanawia dowieść wszystkim, że jest prawdziwym bocianem i samodzielnie wybiera się w drogę. Podczas podróży poznaje dziwaczną sowę Olgę oraz ekscentryczną papugę Kiki, które jak prawdziwi przyjaciele wspierają małego wróbelka. Czy uda się trójce przyjaciół dotrzeć do celu? Przekonamy się już wkrótce!

Oprócz seansu Kina dla Dzieci na małe pociechy będą czekały słodkie lizaki, a w restauracji The Place będzie dostępne menu w promocyjnych cenach. Takie atrakcje tylko na placu Europejskim – już w sobotę 5 sierpnia o 11:00. Wstęp wolny!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Gwiazdy na premierze „Czarnego Mercedesa”. Najnowszy film Janusza Majewskiego już w kinach!

W poniedziałek 30 września w Multikinie Złote Tarasy