10.7 C
Warszawa
poniedziałek 2 października • 2023
Strona głównaMUZYKA"KIND OF COMA” ZAPOWIADA NOWY ALBUM BAASCHA

„KIND OF COMA” ZAPOWIADA NOWY ALBUM BAASCHA

Do utworu powstał teledysk w reżyserii Floriana Malaka, który zrealizowała Flota Filmowa. Druga płyta warszawskiego producenta, wokalisty i autora tekstów ukaże się 21 kwietnia.

Piosenka zapowiada nieco inny kierunek muzyczny, który BAASCH obrał na swojej nowej płycie. Klip do „Kind Of Coma” to wielowymiarowa historia, nakręcona we współpracy z pionem kaskaderskim, opowiedziana przy użyciu najnowocześniejszej technologii i efektów specjalnych.

BAASCH to jedna z najciekawszych postaci polskiej sceny elektronicznej. Jego muzyka oscyluje wokół ambitnej elektroniki, alternatywnego popu i muzyki filmowej. Porównywany jest do artystów, takich jak: Trust, The Knife, Depeche Mode. W marcu 2015 r., pod szyldem NEXTPOP ukazał się jego debiutancki album pt. „Corridors”, który zebrał bardzo dobre recenzje i został doceniony przez media jako jeden z najlepszych polskich albumów roku. Aktualnie artysta kończy pracę nad swoim drugim długogrającym albumem, który na rynku pojawi się w kwietniu tego roku.

Zobacz teledysk „Kind of Coma”:

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze