19.7 C
Warszawa
niedziela 24 września • 2023
Strona głównaGRYJUŻ PONAD MILION SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY "PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS"

JUŻ PONAD MILION SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY „PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS”

„Playerunknown’s Battlegrounds” to kolejny wielki hit ze Steam Early Access. W przeciągu szesnastu dni od momentu premiery, grę zakupiło ponad milion osób!

„Playerunknown’s Battlegrounds” to wydana na platformę PC Windows sieciowa strzelanka z elementami survivalowymi, koncentrująca się na rozgrywkach typu Battle Royale (ostatni pozostały przy życiu zwycięża). Projekt opracowało znane z TERA studio Bluehole, a na czele zespołu stał Brendan Greene (bardziej znany pod ksywką PlayerUnknown), czyli człowiek, który rozpoczął modę na tego typu tryby, opracowując mod Battle Royale do „Arma II” i „Arma III”. Autor wcześniej współpracował z firmą Sony przy tworzeniu podobnego trybu do „H1Z1” (który ostatecznie stał się odrębną grą), ale „Playerunknown’s Battlegrounds” było pierwszą produkcją, którą Greene zaprojektował od podstaw.

Po trzech dniach w programie Early Access na Steamie, gra „Playerunknown’s Battlegrounds”, która na dobrą sprawę nie jest jeszcze ukończona, zanotowała ponad 11 milionów dolarów przychodu!

Oficjalna premiera gry zaplanowana jest na 2018 rok.

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze