„Playerunknown’s Battlegrounds” to kolejny wielki hit ze Steam Early Access. W przeciągu szesnastu dni od momentu premiery, grę zakupiło ponad milion osób!

„Playerunknown’s Battlegrounds” to wydana na platformę PC Windows sieciowa strzelanka z elementami survivalowymi, koncentrująca się na rozgrywkach typu Battle Royale (ostatni pozostały przy życiu zwycięża). Projekt opracowało znane z TERA studio Bluehole, a na czele zespołu stał Brendan Greene (bardziej znany pod ksywką PlayerUnknown), czyli człowiek, który rozpoczął modę na tego typu tryby, opracowując mod Battle Royale do „Arma II” i „Arma III”. Autor wcześniej współpracował z firmą Sony przy tworzeniu podobnego trybu do „H1Z1” (który ostatecznie stał się odrębną grą), ale „Playerunknown’s Battlegrounds” było pierwszą produkcją, którą Greene zaprojektował od podstaw.

Po trzech dniach w programie Early Access na Steamie, gra „Playerunknown’s Battlegrounds”, która na dobrą sprawę nie jest jeszcze ukończona, zanotowała ponad 11 milionów dolarów przychodu!

Oficjalna premiera gry zaplanowana jest na 2018 rok.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Ultra Off-Road 2019: Alaska wkrótce na Nintendo Switch

Już 25 października br. na Nintendo Switch wydany