21.1 C
Warszawa
czwartek 18 lipca • 2024
Strona głównaFILMJOHN CUSACK I NICOLAS CAGE ZAWRĄ "PAKT KRWI"

JOHN CUSACK I NICOLAS CAGE ZAWRĄ „PAKT KRWI”

Gwiazdy kultowego „Con Air – lot skazańców” John Cusack i Nicolas Cage, znów razem na ekranie, w wybuchowym thrillerze od producentów „Ocalonego” i hitu „Everest”. Za kamerą fachowiec od kina wartkiej akcji – miłośnik adrenaliny i sztuki tatuażu – Steven C. Miller („Maruderzy”, „Extraction”). W tym filmie braterstwo ma swoją cenę!

W dzieciństwie bracia Lindel mogli liczyć wyłącznie na siebie. Jednak z czasem ich drogi rozeszły się. JP (Adrian Grenier) odniósł sukces w branży budowlanej, a Mikey (Johnathon Schaech) wszedł w konflikt z prawem i został gangsterem. Losy braci ponownie przecinają się, gdy Mikey zostaje porwany, a do JP trafia żądanie zapłaty okupu. Podczas gdy wszyscy z otoczenia biznesmena są przekonani, że to jego brat stara się wyłudzić pieniądze, JP nie przestaje wierzyć w niewinność Mikeya. Przeczuwając najgorsze, zwraca się o pomoc do dawnego znajomego – prywatnego detektywa Sala (John Cusack). Razem rzucą wyzwanie lokalnej mafii, na której czele stoi bezwzględny Eddie King (Nicolas Cage).

Zobacz zwiastun filmu:

„Pakt Krwi” („Arsenal”) w kinach od 7 kwietnia!

Gatunek: thriller, sensacyjny

Produkcja: USA, 2017

Scenariusz: Jason Mosberg

Reżyseria: Steven C. Miller („Maruderzy”, „Extraction”, „Agresja”)

Obsada: Nicolas Cage („Dzikość serca”, „Next”, „Pan życia I śmierci”, „Skarb narodów”, „60 sekund”, „Con Air – lot skazańców”), John Cusack („2012”, „1408”, „Con Air – lot skazańców”, „Tożsamość”, „Być jak John Malkovich”), Lydia Hull („Wieczny student”, „Plan ucieczki”, „Człowiek mafii”, „Polowanie na łowcę”), Adrian Grenier („Diabeł ubiera się u Prady”, „Ekipa”, „A.I. Sztuczna inteligencja”, „Wojna Harta”, „To mnie kręci”), Johnathon Schaech („Kwarantanna”, „Phantom”, „Szaleństwa młodości”, „5 dni wojny”)

 

 

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze