18.8 C
Warszawa
wtorek 23 lipca • 2024
Strona głównaGRYJOHN CENA JAKO DUKE NUKEM? NEGOCJACJE TRWAJĄ

JOHN CENA JAKO DUKE NUKEM? NEGOCJACJE TRWAJĄ

Jak donosi Hollywood Reporter, Paramount Pictures negocjuje warunki umowy z supergwiazdą wrestlingu Johnem Cena, zagranie przez niego głównej roli w filmowej adaptacji gry „Duke Nukem”.

W 1991 roku, kiedy studio 3D Realms wydało po raz pierwszy na PC grę „Duke Nukem”, wielu graczy wyobrażało sobie w roli twardego Duke’a Arnolda Schwarzeneggera. Minęło sporo czasu i obecnie Arnold mógłby zagrać co najwyżej ojca Duke’a lub jego dziadka, a wszystko wskazuje na to, że Paramount Pictures jest po wstępnych rozmowach z Johnem Cena.

(Duke Nukem)

John Cena ma już na koncie główne role w filmach, m.in. w „Zostać legendą” czy „W cywilu”, ale nie były to hollywoodzkie mega produkcje. Film „Duke Nukem” wyprodukować ma Platinum Dunes, firma prowadzona przez Michaela Baya, Andrew Forma i Brada Fullera, która w przeszłości zrobiła m.in. takie filmy jak: „Teksańska masakra piłą mechaniczną”, „Amityville”, czy „Koszmar z ulicy Wiązów”.

Na obecnym etapie nie ma wyznaczonego jeszcze żadnego reżysera, który miałby podjąć się nakręcenia Duke’a. Wkrótce, także rozpocznie się poszukiwanie scenarzysty. Czy wg. was John Cena jest odpowiednim kandydatem do roli Duke’a?

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze