6.6 C
Warszawa
poniedziałek 22 kwietnia • 2024
Strona głównaMUZYKABLUES • ROCK • METALJEN CLOHER PREZENTUJE WIDEO REGIONAL ECHO!

JEN CLOHER PREZENTUJE WIDEO REGIONAL ECHO!

„Regional Echo” to kolejny singiel zapowiadający czwartą płytę Jen Cloher zatytułowaną po prostu „Jen Cloher”, która ukaże się 11 sierpnia. Do utworu powstał także klip.

Kawałek opowiada o skomplikowanym związku Jen z rodzinną Australią. Tytuł „Regional Echo” jest zainspirowany australijskim poetą Lesem Murray’em. To jeden z najpiękniejszych utworów na albumie. Maluje niekończący się krajobraz, który zapiera dech w piersiach. Jen opowiada: „Dorastałam w Adelaide, na południu Australii. Latem czuło się ciepło z pustyni. Czuło się, że jest nie jest to wieś, ale nie było atmosfery metropolii. Nikt nie mówił o marzeniach i by je realizować”.

Klip do utworu „Regional Echo” został nakręcony oczywiście w Australii. Jen mówi: „Nasz basista, Bones Sloane, dorastał w Goulburn, pomiędzy Canberrą i Sydney. To miejsce znane z przemysłu pasterskiego, ale większość osób kojarzy je z Big Merino, ogromną owcą z betonu. Zapytałam Bonesa czy moglibyśmy odwiedzić jego rodzinę i nakręcić tam klip. Użyłam życia w małym miasteczku jako większej metafory, małego myślenia – jest coś w naszej narodowej psychice, co powoduje, że jesteśmy mali”.

Zobacz teledysk Jen Cloher – „Regional Echo”:

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze