21.1 C
Warszawa
środa 17 lipca • 2024
Strona głównaMUZYKAJASON MRAZ POWRACA Z NOWYM UTWOREM - HAVE IT ALL!

JASON MRAZ POWRACA Z NOWYM UTWOREM – HAVE IT ALL!

Dwukrotny laureat Grammy, fantastyczny Jason Mraz zaprezentował pierwszego singla po kilkuletniej przerwie. W sieci można już posłuchać piosenkę „Have It All”.

Utwór „Have It All” Jason napisał do spółki z Davidem Hodgesem m.in. (Christina Perri, Kelly Clarkson) i JKashem (m.in. Maroon 5, Charlie Puth, Meghan Trainor). W pracach nad kompozycją wzięli udział również członkowie zespołu Raining Jane (Mona Tavakoli, Chaska Potter, Mai Bloomfield i Becky Gebhardt). Pomysł na piosenkę narodził się w głowie Jasona Mraza już w 2012 roku po tym, jak wizytując Myanmar, usłyszał przetłumaczone na angielski błogosławieństwo buddyjskiego mnicha.

Zobacz także: Pynk – nowy utwór od Janelle Monáe

„Świat niesamowicie zmienił się od 2012 roku” – mówi Mraz. „Coraz więcej ludzi wychodzi na ulice by walczyć o wolność i równość. Można powiedzieć, że aktywizm wrócił „do mody”. W międzyczasie napisałem wiele piosenek, które wiązały się z frustracją, gniewem i smutkiem, ale żadną z nich nie chciałem się dzielić ze światem. „Have It All” wyróżnił się na tle innych piosenek, jako pełen nadziei utwór, który pomógł mi wyleczyć moje rany i iść na przód.”

Współpracujący już wcześniej z wokalistą Darren Doane postanowił przekazać optymistyczne przesłanie i radosny, pełen nadziei klimat piosenki w teledysku do „Have It All”. Z efektem jego pracy można się zapoznać poniżej:

Zdjęcia odbyły się w Richmond w stanie Wirginia, rodzinnym mieście Jasona Mraza. Artyście towarzyszą studenci z The School of the Performing Arts in the Richmond Community (SPARC), ze szkół Turnaround Arts z okolic miasta, a także aktorzy Katie Grober i Greg Grunberg.

Ostatnią płytą Jasona Mraza pozostaje „Yes!” z 2014 roku. Amerykanin niedawno zadebiutował w musicalu „Waitress”. Na koncie ma miliony sprzedanych płyt oraz wyprzedane koncerty, chociażby w tak kultowych miejscach, jak Hollywood Bowl, Madison Square Garden, czy londyńska 02 Arena. Występował z The Rolling Stones, Bobem Dylanem, Alanis Morissette.

Jason poza muzyką tworzy również filmy i robi zdjęcia. Jest też aktywistą społecznym. Pomaga między innymi krajom afrykańskim.

Zobacz więcej w kategorii: Muzyka Pop/Dance

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze