21.1 C
Warszawa
środa 17 lipca • 2024
Strona głównaPODRÓŻEOficjalna premiera nowej odsłony AZIMUT YACHTS S7 na targach Boot Düsseldorf !

Oficjalna premiera nowej odsłony AZIMUT YACHTS S7 na targach Boot Düsseldorf !

W dniach 21- 22 stycznia 2023 r. gościliśmy na Targach Boot Düsseldorf. Ta największa na świecie wystawa sprzętu jachtowego i sportów motorowodnych skierowana jest do profesjonalistów, pasjonatów i amatorów branży jachtowej.

W 17 halach zgromadziło się 1500 wystawców prezentujących między innymi łodzie i jachty motorowe oraz żaglowe – poczynając od niewielkich modeli dla początkujących, po ekskluzywne jednostki dla najbardziej wymagających. Nie zabrakło też stoisk przeznaczonych dla miłośników windsurfingu, kitesurfingu, kajakarstwa, wioślarstwa, nurkowania, desek SUP i wędkarstwa oraz sprzętu pływającego.

Nasze największe zainteresowanie wzbudziła hala nr.6, gdzie w świetle licznych reflektorów swoim blaskiem iskrzyły najpiękniejsze super jachty najbardziej znanych i rozpoznawalnych marek na świecie. Rozmiary i jakość wykonania prezentowanych jednostek, sprawiły, iż na tej przestrzeni pojawiło się wszystko co wiąże się z najwyższą klasą i luksusem.

Przemierzając liczne alejki pomiędzy wystawcami naszą szczególną uwagę zwróciła marka AZIMUT YACHTS-lider na mapie luksusowych jachtów i super jachtów.

Wysoka grafitowa ściana, na której połyskiwało logo marki zdawała się unosić prezentowane jachty. Elegancja oraz

innowacyjny design stworzyły doskonały duet, który pomimo rozmiarów nadał jachtom delikatności i gracji.

Grafitowe formy wyznaczające granice strefy AZIMUT YACHTS przyjemnie kontrastowały z drewnianymi dodatkami, gustownymi meblami wypoczynkowymi oraz dużą ilością roślin czyniąc to miejsce przestronnym niejako zintegrowanym z naturą oraz miłym w odbiorze.

Marka AZIMUT YACHTS zaprezentowała 4 modele ze swojej oferty: 53FLY, 78FLY, Magellano 66 i S7 gdzie ten ostatni miał premierę nowej odsłony właśnie na opisywanych przez nas Targach.

Oficjalna premiera AZIMUT YACHTS S7 w nowej odsłonie

S7 to synonim sportowego jachtu luksusowego oferującego dużo przestrzeni oraz możliwość obcowania z luksusem przy jednoczesnym zachowaniu sportowego charakteru tej jednostki. Model ten jest jedynym jachtem w swoim segmencie udostępniającym użytkownikom cztery przestronne kabiny, ekspander platformy plażowej, garaż na ponton oraz skuter wodny ewentualnie dwa skutery.

Piękne eleganckie wnętrze tego jachtu zachwyciło nas nie tylko dzięki wysokim standardom projektowania, ale również estetyką wykonania znaną i utożsamianą z marką Azimut Delikatność i wyrafinowanie znajdujemy nie tylko w aranżacji wnętrz, ale również w wyborze elementów wykończeniowych. Widać to przede wszystkim w kreatywnym połączeniu materiałów, stylowych wysokojakościowych tkanin oraz licznych elementów wykończeniowych ze skóry. To najbardziej klasyczne i ponadczasowe połączenie dodaje wyrazistości.

Skóra użyta jako dodatek nie zdominowała stylizacji, wręcz przeciwnie podkreśliła jej charakter.

Całość aranżacji opiera się na odcieniach bieli i jasnego beżu, delikatnie zrównoważonych z ciepłą barwą energetycznej ciemnej pomarańczy. Subtelnym akcentem są granatowe dodatki w postaci poduszek, które w wyrafinowany sposób stały się dopełnieniem całości.

Przestronne sypialnie umożliwiają wypoczynek w bardzo komfortowych warunkach. Duże przyciemniane elementy szklane dodają wyrafinowanego uroku, natomiast gra powierzchni ze światłem stwarza osobliwe wrażenie lekkości. Barwy dominujące w tych przestrzeniach to również beże jednak tym razem przełamane odcieniem ciemnej czekolady oraz czerni zatopionej w gustownych dodatkach. Osobowości oraz charakteru nadały łodzi okna nadbudówki, ich unikatowy kształt rombu zapewni przyszłym użytkownikom zadziwiającą grę światła odbitego.

 

W Polsce Markę AZIMUT YACHTS reprezentuję Firma DOBRE JACHTY Sp. z o.o.

Jak wynika z najnowszych danych Polacy wraz ze wzrostem poziomu zamożności są coraz bardziej skłonni do nabywania dóbr luksusowych. Jacht to nie tylko inwestycja to również Prestiż – wywołanie uznania i szacunku w środowisku.

„Jacht to dobra inwestycja i stałe źródło dochodu” – https://www.forbes.pl/inwestowanie/jacht-to-dobra-inwestycja-i-stale-zrodlo-dochodu/g0rgw13

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze