-5.8 C
Warszawa
poniedziałek 4 grudnia • 2023
Strona głównaMUZYKAINNA z kolejnym rekordem: 10 milionów miesięcznych słuchaczy w Spotify!

INNA z kolejnym rekordem: 10 milionów miesięcznych słuchaczy w Spotify!

INNA osiąga kolejny kamień milowy w swojej karierze. Artystka przekroczyła właśnie 10 milionów słuchaczy w miesiącu w Spotify! Wszystko za sprawą jej imponującego katalogu, zawierającego międzynarodowe hity i liczne utwory z gwiazdami światowego formatu.

Niedawno INNA przyjęła zaproszenie Spotify i z dumą dołączyła do programu EQUAL – globalnej inicjatywy, mającej na celu wspieranie artystek z całego świata. Dzięki niej, użytkownicy platformy mogą odkrywać muzyczne kreacje kobiet z ponad 180 krajów. Spotify umieścił na swoich playlistach EQUAL utwory ponad 5000 artystek, wspierając jednocześnie 700 ambasadorek na całym świecie.

Od lat muzyka INNY podbija radiowe i telewizyjne listy przebojów zarówno w Rumunii, jak i na całym świecie. Jej utwory znalazły się na ścieżkach dźwiękowych takich produkcji, jak m.in.: „Agentka”, „Pitch Perfect 2″, „Szkoła dla elity”, „Piękna i Bestia” czy w grze wideo „Just Dance”.

Najnowszy numer artystki, „Party Songs”, stworzony z włoskim DJ’em Gamuel Sori, to prawdziwy letni przebój, po który coraz chętniej sięgają stacje radiowe. Można go usłyszeć m.in. w Polsce, Turcji i Bułgarii.
Kolejny, niedawno wydany utwór, „Rock My Body”, który powstał we współpracy z R3HAB i Sash!, jest aktualnie na 11. miejscu radiowego Airplaya we Francji oraz na antenach stacji we Włoszech, Szwecji, Norwegii czy Holandii, z ponad 12,6 mln streamów w Spotify. Utwór zajmuje także 11. miejsce światowego zestawienia Shazam Dance oraz 13. Shazam Francja.

Ale to nie koniec sukcesów INNY! Jeden z popularniejszych utworów artystki, „Ruleta”, przekroczył właśnie 300 milionów odtworzeń na YouTube, „Yalla” – 460 mln, „Bad Boys” – 255 mln, a „Cola Song” – 260 mln.

INNA to jedna z najbardziej znanych artystek w Rumunii, która może pochwalić się także imponującą międzynarodową karierą. Na swoim koncie ma ponad 10 miliardów wyświetleń/ streamów oraz współpracę z takimi artystami jak: J Balvin, Pitbull, Daddy Yankee, Flo-Rida, Yandel , Alok, Timmy Trumpet czy Sofi Tukker.

Materiał prasowy: Global Records Polska

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze