13.4 C
Warszawa
sobota 3 czerwca • 2023
Strona głównaMUZYKAALBO INACZEJ - ZAPIS WYJĄTKOWEGO KONCERTU W TEATRZE MUZYCZNYM ROMA

ALBO INACZEJ – ZAPIS WYJĄTKOWEGO KONCERTU W TEATRZE MUZYCZNYM ROMA

Albo Inaczej 2 to wyjątkowy projekt, w którym spotykają się wokaliści, którzy wraz z zespołem pod kierownictwem Mariusza Obijalskiego reinterpretują klasyki polskiego hip-hopu. Latem koncertowy skład wystąpił m.in. na festiwalach Co Jest Grane 24, Olsztyn Green Festival i Warsaw Challenge. Kulminacją był koncert w warszawskim Teatrze Roma, którego zapis został opublikowany dzisiaj!

Obok siebie legendy polskiej estrady – Krystyna Prońko, Andrzej Dąbrowski, najpopularniejsi współcześni wokaliści – m.in. Justyna Święs, Rosalie., Piotr Zioła, Ralph Kaminski i ci, którzy budowali rapową scenę niemalże od początku – Grammatik i Flexxip.

Zobacz również: Zakopower i Jacek Cygan z mikołajkowym prezentem

To cześć składu koncertu, który odbył się 2 listopada tego roku w wypełnionym po brzegi Teatrze Muzycznym Roma. To niezapomniane spotkanie zostało uwiecznione w kooperacji z Best Regards_prdctn i SoMore.pl przez kamery alkopoligamia.com, która może się pochwalić jego bardzo obszernymi fragmentami wzbogaconymi o liczne smaczki z backstagu.

Albo Inaczej 2 – koncert w Teatrze Muzycznym Roma (2.11.2018):

Albo Inaczej: W 2015 w pionierski sposób połączyli odległe pokolenia polskiej muzyki. Na jednym krążku, a później na jednej scenie spotkali się m.in. Krystyna Prońko, Ewa Bem, Zbigniew Wodecki, Pezet czy Eldo. Legendy krajowej estrady wyśpiewały kultowe hip-hopowe utwory z przełomu wieków. Teraz projekt Albo Inaczej doczekał się kontynuacji! Album „Albo Inaczej 2” ukazał się w maju 2018 roku. Na płycie usłyszymy Fismolla, Monikę Borzym, Natalie Nykiel, Justynę Święs, Rosalie., Darię Zawiałow, Igora (Bass Astral & Igo), Piotra Ziołę, Krzysztofa Zalewskiego, Mroza i Ralpha Kaminskiego! Podobnie jak przy pierwszej płycie artyści zaśpiewali teksty zaczerpnięte z klasyki polskiego hip hopu do muzyki skomponowanej przez Mariusza Obijalskiego specjalnie na tę okazję!

Zobacz więcej w kategorii: Muzyka pop/dance

Zobacz również

3 KOMENTARZE

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze