21.3 C
Warszawa
piątek 14 czerwca • 2024
Strona głównaTECHNIKAGADŻETYICY DOCK MB322SP-B - SKUTECZNIE WYKORZYSTAJ PRZESTRZEŃ

ICY DOCK MB322SP-B – SKUTECZNIE WYKORZYSTAJ PRZESTRZEŃ

ExpressCage MB322SP-B jest mobilnym akcesorium, który przekształca zatokę 5,25” tak, aby zmieścić dyski HDD/SSD SATA/SAS 2,5” (7-9,5 mm) i dysk 3,5” lub inne urządzenie 3,5”. Za sprawą beznarzędziowego montażu ExpressTray Mini czyni instalację dysków jeszcze łatwiejszą, z kolei opcjonalne otwory montażowe zwiększają stabilność.

MB322SP-B posiada zdejmowaną osłonę przeciwpyłową, która utrzymuje przedni panel zamknięty, aby kurz nie dostawał się do środka, gdy slot 3,5” nie jest używany. Niebieskie wskaźniki LED na każdej kieszeni 2,5” informują o pracy dysku.

Wszechstronność przestrzeni

ExpressCage MB322SP-B mieści 2x 2,5” HDD/SDD SATA/SAS (7-9,5 mm) i konwertuje je do dwóch zatok hot-swap. Obejmuje również 3,5-calowy slot na urządzenie 3,5” lub dysk dla różnych możliwości konfiguracji. Z dodatkowym slotem użytkownicy mogą poszerzyć możliwości przechowywania przez dodanie jednego HDD 3,5” lub MB992SK-B dla dwóch 2,5” zatok hot-swap. 3,5” zatoka jest kompatybilna z różnego rodzaju 3,5” urządzeniami, od hubów USB 3.0 po kontrolery prędkości wentylatora. Ta różnorodność sprawia, że MB322SP-B jest kluczowym narzędziem dla szerokiej gamy użytkowników i producentów komputerów, którzy chcą zróżnicować swoją obudowę.

Zobacz również: Platinet prezentuje głośniki bluetooth z radiobudzikiem

Prosta instalacja

Zaimplementowane tace ExpressTray Mini upraszczają proces instalacji napędów bez użycia narzędzi. Wystarczy kilka sekund, aby włożyć lub wyjąć dysk. Producent przewidział również opcjonalne otwory na śruby w przypadku, gdyby była wymagana dodatkowa stabilizacja dysków.

Cechy konstrukcyjne

Slot na urządzenia 3,5” został wyposażony w zdejmowaną pokrywę przeciwpyłową, która nie tylko chroni przed kurzem i zanieczyszczeniami, ale także delikatnie komponuje się z całością akcesorium. Zatem jeśli pozostawisz 3,5-calową kieszeń pustą, nie będzie ona odbiegać wizualnie od reszty obudowy. ExpressCage posiada metalowe wykończenia i wiele otworów wentylacyjnych dla lepszego chłodzenia. Każda zatoka ma swój wskaźnik LED, który informuje użytkownika o aktywności dysku twardego.

Cechy główne

  • Mieści 2x 2,5” HDD/SSD SATA/SAS i 3,5” HDD/urządzenie
  • Obsługuje 2,5” HDD/SSD SATA/SAS o wysokości 7-9,5 mm
  • Active Power Technology (APT) – włączone zasilanie tylko wtedy, gdy wewnątrz znajduje się dysk
  • Delikatne, niebieskie diody LED dla każdego 2,5” dysku
  • Zdejmowana 3,5” pokrywa przeciwpyłowa chroni przed zanieczyszczeniami
  • Wzmocniona taca i metalowa obudowa dla maksymalnej trwałości
  • System montażu ExpressTray Mini dla łatwej i beznarzędziowej instalacji 2,5” HDD/SSD
  • Liczne otwory wentylacyjne dla optymalnego chłodzenia
Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze