Henry Cavill, odtwórca filmowego Supermana (z 2013 roku), wcieli się w rolę wiedźmina Geralta z Rivii w nadchodzącym serialu Netfliksa opartym na cyklu książek autorstwa Andrzeja Sapkowskiego.

Brytyjski aktor już na początku sierpnia 2018 roku mówił w wywiadach, że jest zafascynowany uniwersum Wiedźmina, zarówno jeżeli chodzi o gry jak i książki. Cavill oficjalnie potwierdził wiadomość o dostaniu roli Geralta na swoim koncie na Instagramie:

Producentka serialu Lauren S. Hissrich, tak napisała na swoim Twitterze: „Spotkałam się z nim w pierwszej kolejności. Nie miałam jeszcze scenarzystów, ani scenariusza – jedynie zielone światło i mnóstwo pasji. To było cztery miesiące temu i nigdy nie zapomniałam, ile było w nim pasji. Jest Geraltem. Zawsze nim był. Jestem podekscytowana, mogąc przywitać Henry’ego Cavilla w rodzinie „Wiedźmina”.

Ostatnim filmem, w którym Cavill zagrał jedną z główych ról jest „Mission: Impossible – Fallout”, który możemy oglądać na ekranach polskich kin od 10 sierpnia tego roku. Rola w „Wiedźminie” będzie jego pierwszą w produkcji telewizyjnej od 2010 roku, kiedy pojawił się w historycznym serialu „Dynastia Tudorów”.

Zobacz więcej w kategorii: Film fantasy/przygodowy

1 Komentarze

  1. Mi tam w ogoóle on nie pasuje to Geralta :/ Już lepszy byłby Bill Cosby 😀

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Wiedźmin od Netfliksa z pierwszym zwiastunem!

W sieci można już zobaczyć pierwszy zwiastun serialu