26.9 C
Warszawa
piątek 12 lipca • 2024
Strona głównaGRYHakuj lepiej niż sam Hackerman w zręcznościowej grze Cyber Protocol, dostępnej wyłącznie...

Hakuj lepiej niż sam Hackerman w zręcznościowej grze Cyber Protocol, dostępnej wyłącznie na Nintendo Switch

Hakuj lepiej niż sam Hackerman w zręcznościowej grze Cyber Protocol, dostępnej wyłącznie na Nintendo Switch.

Cyberpunk to popularny w ostatnich czasach gatunek, a twórcy z RedDeerGames wyciągają z niego najciekawszy aspekt – walkę z futurystycznymi korporacjami, łącząc go ze zręcznościową mechaniką rodem z automatów. Hakowanie jeszcze nigdy nie było tak fajne i intuicyjne, a dzięki Nintendo Switch gracze mogą sabotować wrogie systemy gdziekolwiek mają na to ochotę.

Twój wierny towarzysz – Android G0X6 – naprawdę oberwał tym razem. Robota nie poszła najlepiej i chyba mu się zginęło. No, o ile można powiedzieć, że android w ogóle żyje. Ale spokojnie! Żadnej żałoby do jasnej hakery! Możesz przecież dostać się do jego systemu operacyjnego i aktywować protokół odpowiedzialny za funkcje „życiowe”, by postawić go znów na nogi. To jak? Podejmiesz wyzwanie?

Zobacz również: Car Mechanic Simulator Pocket Edition wkrótce na Nintendo Switch

Nie będzie ono łatwe, bo G0X6 ma pełno systemów bezpieczeństwa, przez które musisz się najpierw przebić. Około 100 etapów, o ile mnie pamięć nie myli. Wiele z nich wypchanych jest po brzegi pułapkami czy łamigłówkami – będziesz musiał skorzystać z najróżniejszych technik hakerskich, by przebić się przez te zabezpieczenia. Pamiętaj też o najważniejszym przykazaniu hakerów – każdy problem można rozwiązać na wiele różnych sposobów.

Hakerów 2-óch

Naprawianie kumpla androida z pewnością zajmie ci dużo czasu. Masz prawo się zmęczyć, więc daj sobie czasem trochę odpoczynku. Zaproś na przykład przyjaciół, żeby wpadli i pograli razem z tobą w różne oparte na rywalizacji gry hakerskie. Możesz też po prostu odpalić tryb Arcade i hakować losowe systemy, by potem porównać swoje wyniki z 20 najlepszymi hakerami z globalnej społeczności.

A jeśli wolisz się po prostu trochę wychillować, to usiądź wygodnie, zamknij oczy, odpal odtwarzacz muzyczny i wsłuchaj się w jeden z wielu relaksujących numerów z gatunku synthwave oraz 8-bit chiptune. Milutko, prawda? Relaksująca bywa także personalizacja! Pobaw się hakerskim interfejsem – zmień jego motyw przewodni, avatara lub dźwięki. Zmiany są dobre i pozwalają spojrzeć na stare problemy świeżym okiem.

Cyber Protocol pojawi się wyłącznie na Nintendo Switch. Warszawski RedDeerGames postanowił zrobić extra zniżkę dla rodzimych graczy – tylko w Polsce Cyber Protocol będzie dostępny na premierę z aż 50-procentową zniżką, czyli za zaledwie 19,77 zł. 12 października 2019 roku cena wróci natomiast do wyjściowego poziomu 39,99 zł.

Więcej o grze i tym jak wyglądał jej development można znaleźć pod hasztagami gry: #CP77 i #CyberProtocol. Wyniki i listy najlepszych graczy dostępne pod: #CPtop20. Oficjalna strona: http://www.reddeergames.com/cyber-protocol.html.

Fot. Cyber Protocol

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze