-5.8 C
Warszawa
poniedziałek 4 grudnia • 2023
Strona głównaMUZYKAINNE GATUNKI MUZYKIGORILLAZ ZAPOWIADAJĄ NOWY ALBUM! THE NOW NOW - JUŻ 29 CZERWCA 2018!

GORILLAZ ZAPOWIADAJĄ NOWY ALBUM! THE NOW NOW – JUŻ 29 CZERWCA 2018!

Jedyna w swoim rodzaju animowana formacja Gorillaz już za kilka tygodni wzbogaci swoją dyskografię o kolejną płytę! Następca znakomitego albumu „Humanz” będzie nosić tytuł „The Now Now” i ukaże się 29 czerwca 2018 roku. Jakby dobrych wieści było mało, zespół Gorillaz pojawi się po raz kolejny w Polsce!

Na płytę „The Now Now” składa się 11 piosenek, które wyprodukowali Gorillaz, James Ford i Remi Kabaka. Nagrania odbyły się w lutym 2018 roku w londyńskim Studio 13. Stały skład Gorillaz to 2D, Murdoc Niccals, Russel Hobbs i Noodle. Jednak tym razem, czasowo niedysponowany Murdoc został zastąpiony na gitarze basowej przez kreskówkowego łobuza z Gangreen Gang o imieniu Ace. Teledyski to ważna część uniwersum Gorillaz. Grupa udowadnia to po raz kolejny, prezentując niesamowity klip do singla”Humility”. Za reżyserię odpowiada Jamie Hewlett. Klip nakręcono w Venice Beach w Kalifornii, u boku 2D na rolkach występuje w nim również aktor Jack Black.

Zobacz teledysk Gorillaz – Humility:

Zobacz także: Gorillaz – Humanz. Dziś premiera albumu!

Album „The Now Now” ukaże się 29 czerwca na kompakcie, winylu oraz w postaci kolekcjonerskiego wydania. Gorillaz tuż po premierze płyty wystąpią w Polsce! Animowaną formację będzie można podziwiać 6 lipca 2018 roku na festiwalu Open’er w Gdyni.

Zobacz więcej w kategorii: Inne gatunki muzyki

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze