13 C
Warszawa
środa 4 października • 2023
Strona głównaMODAGaleria Klif w Warszawie świętuje 20 rok jubileuszu!

Galeria Klif w Warszawie świętuje 20 rok jubileuszu!

W tym roku Galeria Klif w Warszawie obchodziła 20. urodziny wprowadzając szereg aktywności dla odwiedzających pod hasłem „Klif łączy pokolenia”. W ramach wyjątkowego jubileuszu odbywają są liczne konkursy i atrakcje tematyczne, cykliczne warsztaty o tematyce fashion i  beauty oraz metamorfozy pod okiem przedstawicieli świata mody i wizażu. W projekt zostali zaangażowani znani influencerzy – Magdalena Pieczonka i Grzegorz Bloch. Wspólne świętowanie oraz otwarcie roku jubileuszowego zwieńczył w sobotę 25 maja wyjątkowy koncert Sławka Uniatowskiego oraz Noc Zakupów pełna atrakcyjnych ofert specjalnych.

Z okazji wyjątkowego jubileuszu, miesiąc maj w warszawskiej Galerii Klif, upływa pod hasłem „Klif łączy pokolenia”. Od 20 maja do 16 czerwca zaplanowany jest wyjątkowy konkurs „Złap metamorfozę z Klifem”, nawiązujący do zmiany, jaką przeszli wraz z Galerią Klif jej Klienci w trakcie ostatnich dwóch dekad. Punktem kulminacyjnym aktywności majowych jest szereg jubileuszowych atrakcji i licznych konkursów, podczas których odwiedzający będą mieli okazję wybrać się w sentymentalną podróż przez minione dwie dekady. 25 maja odbyło się otwarcie strefy Glam i Fashion Studio, w której najbardziej aktywni uczestnicy zostali zaproszeni do wspólnych aktywności/warsztatów przeprowadzonych pod czujnym okiem stylisty gwiazd Grzegorza Blocha oraz najpopularniejszej wizażystki Magdaleny Pieczonki.

Zobacz również: Marcelina Zawadzka: Nie uważam się za modową specjalistkę. 20 jubileusz Domu Mody Klif

Wyjątkowy jubileusz Galerii Klif uświetnił koncert wokalisty i autora tekstów Sławka Uniatowskiego. Podczas recitalu Klif łączy pokolenia zaprezentował piosenki z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego, którego muzyka od lat łączy zarówno starsze jak i młodsze pokolenie. Na wydarzeniu pojawiło się wiele znanych osobistości ze świata showbiznesu, oprócz prowadzących event Magdaleny Pieczonki i Marceliny Zawadzkiej pojawiły się m.in.: Agata Załęcka, Anna Wendzikowska, Katarzyna Zielińska, Ewa Pacuła, Ada Fijał, Emma Warabida czy Eliza Gwiazda.

W najbliższym czasie do grona najemców Galerii Klif w Warszawie dołączy unikalny w skali Europy koncept technologiczny marki LG. Będzie to pierwszy w Polsce oraz Europie brand store, który poszerzy ofertę unikalnych marek dostępnych w galerii Klif, nawiązując tym samym do przyjętej w ostatnim roku strategii „Klif otwarty na…”. W tym wypadku do technologii, które są integralną częścią życia każdego ze współczesnych konsumentów. Galeria Klif łącząc unikalne marki, modę oraz biznes, staje się wyjątkową enklawą, której przestrzeń otwarta jest nie tylko na nowe doświadczenia, ale i technologię. Realizowana strategia marketingowa jak i leasingowa, pozwalają kreować przestrzeń wypełniającą potrzeby odwiedzających ją Klientów.

Warszawskie centrum dba o utrzymanie najlepszej renomy i poziomu świadczonych usług, regularnie powiększając swoją ofertę o kolejne salony. Każdego roku w Galerii otwierane są butiki nowych marek oraz punkty z ofertą usługową. Obecnie na przestrzeni 18 500 m2 dostępnych jest 104 sklepy, wśród których znajdziemy zarówno polskie, jak i zagraniczne butiki fashion m.in.: Elisabetta Franchi, Dorota Goldpoint, Lidia Kalita, Max Mara, Michael Kors, Imperium oraz Imperium Milano, Pinko, Furla, Patrizia Aryton i Patrizia Pepe oraz popularne i cenione sieci jak: H&M, Olsen, Solar, S’Portofino, Vistula, United Color of Benetton. Oprócz marek modowych, w szerokiej ofercie Klif znajdziemy również sklepy z biżuterią m.in.: TOUS, Biżuteria YES, W. Kruk, Pandora i La Marqueuse oraz oferujące sprzęt elektroniczny i wyposażenie wnętrz jak: Sony Center, DUKA, Rosenthal. Do dyspozycji Klientów jest również sklep spożywczy Piotr i Paweł oraz ogródek restauracyjny.

Marcelina Zawadzka: Nie uważam się za modową specjalistkę | 20. jubileusz Domu Mody Klif:

Magdalena Pieczonka: Pracuję nad książką, której premiera będzie we wrześniu 2019:

Agata Załęcka: Moje początki z modą zaczęły się od kradzieży rajstop mamy:

Ewa Pacuła: Kocham modę, prowadzę bloga dla przyjemności:

Małgorzata Kosik na 20. jubileuszu Domu Mody Klif:

Eliza Gwiazda na 20. jubileuszu Domu Mody Klif:

Zobacz więcej w kategorii: Moda

Zobacz również

2 KOMENTARZE

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze