21.3 C
Warszawa
piątek 14 czerwca • 2024
Strona głównaGRYFROSTPUNK - DO SPRZEDAŻY TRAFI ŚCIEŻKA DŹWIĘKOWA NA WINYLU

FROSTPUNK – DO SPRZEDAŻY TRAFI ŚCIEŻKA DŹWIĘKOWA NA WINYLU

Przedstawiciele 11bit studios wraz z kompozytorem muzyki Piotrem Musiałem zapowiedzieli, że 26 października tego roku do sprzedaży trafi specjalna edycja ścieżki dźwiękowej z gry Frostpunk na płycie winylowej.

Album zawierający 10 utworów z gry, specjalnie zremasterowanych w tym celu, będzie wydany w najwyższej jakości na 180-gramowym winylu. Premiera już 26 października w limitowanym nakładzie 500 sztuk. Album będzie można nabyć w cenie 30 Euro (+ koszty wysyłki) w serwisie Gamemusic.

Zobacz także: Upadek Winterhome – czyli nowe darmowe rozszerzenie gry Frostpunk już dostępne!

Ciężka, klimatyczna muzyka obrazująca życie w zamarzniętym świecie, stworzona przez kompozytora Piotra Musiała (znanego z This War of Mine, Wiedźmina 3, Beat Copa i innych polskich gier), miała niemały wpływ na sukces gry. Poniżej można obejrzeć proces komponowania i powstawania tej muzyki, a opowiada Piotr Musiał:

Soundtrack w najbliższych dniach będzie dostępny w serwisach Spotify, YouTube, Tidal, Deezer, iTunes i innych. W najwyższej jakości cyfrowej (320 kbps .MP3, .WAV, .FLAC) ścieżka dźwiękowa dostępna już jest na GOG.com i na Steam.

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze