-4.5 C
Warszawa
piątek 1 grudnia • 2023
Strona głównaFILMDRAMAT • OBYCZAJOWYFranz Maurer powrócił! PSY 3 W IMIĘ ZASAD już w kinach!

Franz Maurer powrócił! PSY 3 W IMIĘ ZASAD już w kinach!

Ta sfora nie bierze jeńców!

Poznajcie bohaterów najnowszego filmu Władysława Pasikowskiego

„Psy 3. W imię zasad” od dzisiaj w kinach

Na ekrany kin weszła długo oczekiwana kontynuacja kultowej sagi Władysława Pasikowskiego – „Psy 3. W imię zasad”. Do legendarnej obsady znanej dobrze z poprzednich części, dołączyła nowa sfora „Psów”. Poznajcie wszystkich bohaterów dzięki najnowszym plakatom z filmu!

„Psy 3. W imię zasad” – oficjalny zwiastun

https://youtu.be/8envQbagIEI

Po latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.

Producentem filmu jest Klaudiusz Frydrych, współtwórca sukcesu świetnie przyjętego przez widzów i krytyków „Jacka Stronga”. Partneruje mu Janusz Dorosiewicz, producent  hitu „Psy II: Ostatnia krew”. Koproducentami filmu są Telewizja Polsat Sp. z o.o. , Cyfrowy Polsat S.A oraz Polkomtel Sp. z o.o. Film na podstawie własnego scenariusza reżyseruje Władysław Pasikowski. Autorem zdjęć jest Maciej Lisiecki („Drogówka”). Za montaż odpowiada Jarosław Kamiński („Zimna wojna”, „Jack Strong”), za dźwięk Bartłomiej Bogacki. Scenografię przygotował Wojciech Żogała, kostiumy Małgorzata Braszka. Charakteryzację tworzy Janusz Kaleja. Za postprodukcję obrazu i efekty specjalne odpowiada CHIMNEY POLAND (Zuzanna Hencz, Marcin Drabiński). Kierownictwo nad produkcją filmu objęła Ewa Jastrzębska.

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze