-5.9 C
Warszawa
czwartek 30 listopada • 2023
Strona głównaSPORTINNE SPORTYFIWE Fitness Trade Show 2018 pod koniec września w Warszawie!

FIWE Fitness Trade Show 2018 pod koniec września w Warszawie!

W dniach 21-23 września 2018 roku w EXPO XXI w Warszawie odbędzie się 5. jubileuszowa edycja FIWE Fitness Trade Show – Międzynarodowych Targów Branży Fitness & Wellness. Są to największe targi branżowe w tej części Europy i najważniejsze wydarzenie sektora fitness & wellness w Polsce.

FIWE to połączenie biznesowego  wydarzenia, mające na celu zaprezentowanie bogatej gamy sprzętu, akcesoriów i usług fitness & wellness w jednym miejscu z  okazją do spotkania gwiazd i idoli sportowych głownie trenujących kulturystykę i fitness, ale nie tylko…

To także doskonała okazja do spotkań pomiędzy reprezentantami tego dynamicznie rozwijającego się sektora, a także przedsiębiorcami i inwestorami poszukującymi nowych pomysłów na rozpoczęcie biznesu oraz planującymi inwestycje w branży fitness. Targi w roku 2017 odwiedziło ponad 28 000 osób.

Wystawcami Targów FIWE są firmy, które chcą zaprezentować swoje usługi i produkty oraz nawiązać długofalowe relacje z klientami. Są nimi producenci, dystrybutorzy oraz importerzy akcesoriów, wyposażenia klubów fitness, siłowni, klubów i sklepów sportowych, ośrodków rehabilitacyjnych i SPA, a także usługi dla całego sektora fitness & wellness. Lista wystawców dostępna jest pod linkiem:  http://fiwe.pl/dla-odwiedzajacych/lista-wystawcow/ 

Odwiedzającymi są natomiast nie tylko fani fitnessu, trenerzy personalni, kulturyści, ale i deweloperzy oraz inwestorzy planujący inwestycje w sektorze fitness & wellness, przedstawiciele jednostek samorządowych odpowiedzialnych za inwestycje państwowe, managerowie i właściciele siłowni, klubów fitness, klubów i sklepów sportowych, managerowie i właściciele ośrodków wellness, SPA, hoteli i ośrodków wypoczynkowych, przedstawiciele sektora medycznego, rehabilitacji, klinik sportowych, przedstawiciele jednostek służb mundurowych, trenerzy oraz osoby zainteresowane branżą fitness. W tym roku sektor biznesowy szczególnie uwydatni się na targach, a to za sprawą dodatkowego dnia biznesowego – piątku 21 września.

Dla klientów indywidualnych nie lada atrakcją będą 2 kolejne dni targów podczas których będą mogli zapoznać się z ofertami najlepszych polskich i zagranicznych wystawców z branży.

Jak co roku odbędą się dodatkowe wydarzenia towarzyszące m.in. – zawody kulturystyczne rangi międzynarodowej Diamond Cup, zawody Crossfit, Street Workout czy szereg konferencji szkoleniowych. Nie zabraknie spotkań z Gwiazdami z Polski i zagranicy.

Szczegóły oraz bilety na targi znajdziesz na www.fiwe.pl

Zobacz więcej w kategorii: Sport

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze