16.7 C
Warszawa
czwartek 23 maja • 2024
Strona głównaGRYF1 2018: GUTOWSKI TESTUJE WILLIAMSA, SOKÓŁ ZMAGA SIĘ Z HALO I ERS

F1 2018: GUTOWSKI TESTUJE WILLIAMSA, SOKÓŁ ZMAGA SIĘ Z HALO I ERS

Cezary Gutowski („Przegląd Sportowy”) i Mikołaj Sokół (Eleven Sports) przetestowali na zaproszenie Wydawnictwa Techland najnowszą odsłonę symulacyjnej serii traktującej o Formule 1. Jak F1 2018 – produkcja studia Codemasters – wygląda w oczach ekspertów od lat śledzących zmagania kierowców na najwyższym poziomie?

Gutowski w drugim odcinku serii testów gry F1 2018 usiądzie za wirtualną kierownicą bolidu Williamsa i zdradzi co w zachowaniu Fernando Alonso zainspirowało twórców gry.

Sokół rozwieje wątpliwości co do tego, czy kierowcom faktycznie przeszkadza Halo – jedna z nowinek w tegorocznych bolidach – i opowie jak pracuje w grze ERS czyli system odzyskiwania energii.

W F1 2018 na graczy czeka 20 klasycznych bolidów, stanowiących przekrój przed niezwykłą historię Formuły 1, oraz pełną licencję trwającego sezonu obejmującą wszystkie teamy, kierowców i tory, wraz z powracającymi do serii Circuit Paul Ricard (GP Francji) oraz Hockenheimring. Solą F1 2018 jest tryb kariery. Gracze mają możliwość wyrobu rywala i decydowania o zmianach barw. Muszą dbać o relacje z mediami, a gra oferuje jeszcze więcej opcji rozbudowy i rozwoju bolidu.

F1 2018 dostępne jest w zlokalizowanej wersji z napisami na PlayStation 4, Xbox One i komputery PC.

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze