Cezary Gutowski („Przegląd Sportowy”) i Mikołaj Sokół (Eleven Sports) przetestowali na zaproszenie Wydawnictwa Techland najnowszą odsłonę symulacyjnej serii traktującej o Formule 1. Jak F1 2018 – produkcja studia Codemasters – wygląda w oczach ekspertów od lat śledzących zmagania kierowców na najwyższym poziomie?

Gutowski w drugim odcinku serii testów gry F1 2018 usiądzie za wirtualną kierownicą bolidu Williamsa i zdradzi co w zachowaniu Fernando Alonso zainspirowało twórców gry.

Sokół rozwieje wątpliwości co do tego, czy kierowcom faktycznie przeszkadza Halo – jedna z nowinek w tegorocznych bolidach – i opowie jak pracuje w grze ERS czyli system odzyskiwania energii.

W F1 2018 na graczy czeka 20 klasycznych bolidów, stanowiących przekrój przed niezwykłą historię Formuły 1, oraz pełną licencję trwającego sezonu obejmującą wszystkie teamy, kierowców i tory, wraz z powracającymi do serii Circuit Paul Ricard (GP Francji) oraz Hockenheimring. Solą F1 2018 jest tryb kariery. Gracze mają możliwość wyrobu rywala i decydowania o zmianach barw. Muszą dbać o relacje z mediami, a gra oferuje jeszcze więcej opcji rozbudowy i rozwoju bolidu.

F1 2018 dostępne jest w zlokalizowanej wersji z napisami na PlayStation 4, Xbox One i komputery PC.

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Ultra Off-Road 2019: Alaska wkrótce na Nintendo Switch

Już 25 października br. na Nintendo Switch wydany