8 C
Warszawa
środa 24 kwietnia • 2024
Strona głównaMUZYKAEMINEM WULGARNIE KRYTYKUJE DONALDA TRUMPA!

EMINEM WULGARNIE KRYTYKUJE DONALDA TRUMPA!

Eminem ponownie w ostrych słowach zaatakował prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa. Tym razem poświęcił mu aż cały freestyle przy okazji wręczenia nagród BET Hip-Hop Awards 2017.

Eminem już w czasie kampanii prezydenckiej dawał do zrozumienia, że nie zaakceptuje Donalda Trumpa na fotelu prezydenta. Odkąd Trump został prezydentem Slim Shady wyzywał go już kilkakrotnie, nazywając go m.in. „dziwką”,  a w sierpniu tego roku na koncercie w Glasgow wystąpił w t-shircie z napisem „Fack Trump”. W ostatnim freestyle’u podczas BET Hip-Hop Awards 2017 rapował m.in. wersy, że „mamy teraz w biurze kamikaze, który prawdopodobnie spowoduje nuklearną zagładę”, „„Rasizm, to jedyna rzecz, o której fantazjuje. W ten sposób szczytuje i staje się pomarańczowy”, „Od lansowania Bannona, poparcia przez Ku Klux Klan, do witania z pochodniami czarnoskórych żołnierzy, którzy wrócili z Iraku, a którym teraz każe się wracać do Afryki. To chleb powszedni dla tego rasistowskiego starego dziadka, który ignoruje naszą historię”.

Zobacz także: Eminem producentem hiphopowej komedii! Zobacz zwiastun „Bodied”

Na końcu freestyle’u pokazując do kamery środkowy palec przekazał bezpośrednio swoim fanom: „„Do moich fanów, którzy go popierają. Wyznaczam linię: jesteście albo za, albo przeciw. I jeśli nie możecie się zdecydować, kogo lubicie bardziej i jesteście w rozterce, za kim stanąć, zrobię to za was. Pie**cie się!”

Cały freestyle możecie obejrzeć poniżej:

Przypominamy, że w w 2004 roku kiedy Eminem promował w oryginalny sposób swój album „Encore” w stylu kampanii prezydenckiej, poparcia mu udzielał nie kto inny jak… Donald Trump. Sami zobaczcie:

Zobacz więcej w kategorii: Muzyka rap/r&b

Zobacz również

1 KOMENTARZ

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze