Eminem i reżyser Joseph Kahn (który nakręcił jego teledyski „Without Me”, „Space Bound” czy „Love The Way You Lie”) stworzyli nowy film „Bodied”.

„Bodied” to hiphopowa komedia będąca satyrą na relacje między-rasowe w Stanach Zjednoczonych i która swoją premierę będzie miała w przyszłym miesiącu na Toronto International Film Festival. Obraz opowiada o studencie, który pisze kontrowersyjną pracę na temat rapowych pojedynków. W filmie będziemy mogli zobaczyć historię byłego mistrza rapowych bitew Alexa „Kid Twist” Larsena. Poza nim w obrazie pojawią się także takie postacie jak Charlemagne tha God, Debra Wilson, Anthony Michael Hall, Shoniqua Shandai, Alter Perez, Rory Uphold, Jackie Long czy Callum Worthy. W „Bodied” pojawią się także tacy freestylowcy jak Loaded Lux, Disaster, Dumbfounded i Hollow Da Don.

Zobacz także: Eminem łączy siły z Czerwonym Krzyżem, aby pomóc ofiarom zamachu w Manchesterze

W zwiastunie filmu możemy zobaczyć werbalną sprzeczkę pomiędzy „Megatonem” i „MC Goggles” chudym białym dzieciakiem, który uważał, że ma szansę na prawdziwy kontrakt muzyczny. „Megaton” niszczy go słowami: „You little squirmy Reddit blogger, another Eminem imposter,” (Ty mały wiewiórkowaty blogerze Reddit/próbujący być Eminemem”) i dalej nawija „If Harry Potter had sex with Jeffrey Dahmer, you would be their lesbian daughter.” (Gdyby Harry Potter uprawiał sex z Jeffreyem Dahmerem, to byłbyś ich lesbijską córką).

Zobacz zwiastun „Bodied”:

Zobacz więcej w kategorii: Muzyka rap/r&b

3 Komentarze

  1. Nie, nie, nie, nieeee…. Czego to jeszcze nie wymyśli, aby się wybić. Nie mało mu?

  2. Może być ciekawe

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

ŚCIEMA PO POLSKU – pokazy przedpremierowe !

Już od 21 maja zapraszamy na pokazy przedpremierowe