21.3 C
Warszawa
piątek 14 czerwca • 2024
Strona głównaFILMEMINEM PRODUCENTEM HIPHOPOWEJ KOMEDII! ZOBACZ ZWIASTUN BODIED

EMINEM PRODUCENTEM HIPHOPOWEJ KOMEDII! ZOBACZ ZWIASTUN BODIED

Eminem i reżyser Joseph Kahn (który nakręcił jego teledyski „Without Me”, „Space Bound” czy „Love The Way You Lie”) stworzyli nowy film „Bodied”.

„Bodied” to hiphopowa komedia będąca satyrą na relacje między-rasowe w Stanach Zjednoczonych i która swoją premierę będzie miała w przyszłym miesiącu na Toronto International Film Festival. Obraz opowiada o studencie, który pisze kontrowersyjną pracę na temat rapowych pojedynków. W filmie będziemy mogli zobaczyć historię byłego mistrza rapowych bitew Alexa „Kid Twist” Larsena. Poza nim w obrazie pojawią się także takie postacie jak Charlemagne tha God, Debra Wilson, Anthony Michael Hall, Shoniqua Shandai, Alter Perez, Rory Uphold, Jackie Long czy Callum Worthy. W „Bodied” pojawią się także tacy freestylowcy jak Loaded Lux, Disaster, Dumbfounded i Hollow Da Don.

Zobacz także: Eminem łączy siły z Czerwonym Krzyżem, aby pomóc ofiarom zamachu w Manchesterze

W zwiastunie filmu możemy zobaczyć werbalną sprzeczkę pomiędzy „Megatonem” i „MC Goggles” chudym białym dzieciakiem, który uważał, że ma szansę na prawdziwy kontrakt muzyczny. „Megaton” niszczy go słowami: „You little squirmy Reddit blogger, another Eminem imposter,” (Ty mały wiewiórkowaty blogerze Reddit/próbujący być Eminemem”) i dalej nawija „If Harry Potter had sex with Jeffrey Dahmer, you would be their lesbian daughter.” (Gdyby Harry Potter uprawiał sex z Jeffreyem Dahmerem, to byłbyś ich lesbijską córką).

Zobacz zwiastun „Bodied”:

https://www.youtube.com/watch?v=u_8ycSX9PqE

Zobacz więcej w kategorii: Muzyka rap/r&b

Zobacz również

3 KOMENTARZE

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze