W momencie gdy fani hip-hopu na całym świecie czekają na odpowiedź Eminema, na nagranie „Rap Devil” Machine Gun Kelly’ego, Eminem publikuje w sieci pierwszy teledysk promujący jego najnowszy album „Kamikaze”, który swoją premierę miał 30 sierpnia 2018 roku.

Zrealizowany w mrocznym klimacie teledysk do utworu „Fall” jest zobrazowaniem jednego z najbardziej kontrowersyjnych utworów na płycie wg. amerykańskich mediów. Wszystko przez użycie w utworze przez Eminema obraźliwego słowa „faggot” (po polsku: „pedał”, użytego w kontekście Tylera, the Creatora), na punkcie którego, mainstreamowe media (nie tylko te w USA) są mocno wyczulone. Slim Shady znów podpadł społeczności LGBT, która cały album „Kamikaze” nazwała homofobicznym.

Zobacz także: Eminem niespodziewanie wypuszcza nowy album – Kamikaze!

Przez większość czasu trwania teledysku, Eminema ściga demoniczna postać, która w końcu go dopada. Fani podejrzewają, że jest to nawiązanie do Venoma (fikcyjnej postaci z komiksów studia Marvel) i doszukują się szeregu symbolicznych znaków w klipie. Teledysk Eminema pt. „Fall” możecie obejrzeć poniżej:

Zobacz więcej w kategorii: Muzyka rap/r&b

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Bonus RPK, ReTo i Czerwin TWM wspólnie w numerze „Niepokój”

Ciemna Strefa zaprezentowała najnowszy singiel i klip Bonusa