18.5 C
Warszawa
sobota 18 maja • 2024
Strona głównaMUZYKAEMES MILLIGAN - TRACKLISTA I OKŁADKA PŁYTY SELF-MADE MAN

EMES MILLIGAN – TRACKLISTA I OKŁADKA PŁYTY SELF-MADE MAN

Emes Milligan ujawnia okładkę i tracklistę swojego nadchodzącego albumu! Po solowej płycie „Spin-OFF” i wspólnym projekcie z Kartkym, Emes Milligan już 17 listopada zadebiutuje legalnym, solowym wydawnictwem.

Album „Self-Made Man” to głównie opowieść o uporczywym dążeniu do realizacji własnych celów; intensywnych, na różnych płaszczyznach, relacjach damsko-męskich oraz o kwestii samorozwoju. Różnorodne inspiracje, przy szerokim wachlarzu umiejętności artysty przenoszą nas w muzyczną pozdróż, która zmierza od cięższych rapowych brzmień przez elektronikę aż do lekkich podkładów zahaczających o soul czy r’n’b. Spoiwem tych wszystkich elementów jest natomiast elastyczne flow i głos Emesa. Za wszystkie wokale oraz produkcję numerów na albumie, jak wskazuje sam tytuł, odpowiada tylko i wyłącznie Emes Milligan! „Self-Made Man” pojawi się na półkach sklepowych 17 listopada 2017 roku. Okładka, jak i cała poligrafia, to dzieło Macieja Malika.

Okładka albumu:

Preorder albumu, wraz z kolejnym teledyskiem, wystartuje już 19 października. Zobacz teledysk Emes Milligan – „Newmoon”:

Tracklista albumu:
01. Time
02. F_ck
03. Lubię Jak Tańczysz
04. P.O.V.
05. Do Dna
06. Zabierz Mnie Stąd
07. Atom
08. Monster
09. Czerwień Jej Oczu
10. Newmoon
11. Bonny
12. Comprende
13. Zamki Na Piasku
14. Nucę Sobie

 

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze