Wiosna już nadchodzi szybkimi krokami i słońce coraz częściej będzie witało nas z rana. To sygnał, że trzeba zmienić swoją garderobę z zimowej na wiosenno-letnią.

Bloger Grzegorz Czepułkowski pisze że robi to w ten sposób: Gdy widzę, że na zewnątrz jest już na tyle ciepło, że można wymienić garderobę, jeden dzień weekendu poświęcam na wymianę całości szafy. Usuwam zimowe kurtki, grubsze spodnie, chowam grube swetry a kończę na zimowych skarpetach i butach. Z roku na rok pogoda coraz częściej nas zaskakuje. Jest coraz cieplej. Nigdy nie wiadomo, czy gdy obudzimy się następnego dnia rano, to nie będzie na tyle ciepło, żeby założyć nawet letni set.

Oczywiście zaproponuję wam sety eleganckie. W takich dobrze się czuję i mam nadzieję że wy też. Tych, których jeszcze nie przekonałem, namawiam do spróbowania :). Ale dziś nie będzie tradycyjnych setów garniturowych, czy stonowanych smart casual.

Zobacz również: Dress code: business casual. Codzienny strój biznesowy?

Namawiam was na odrobinę szaleństwa, które będzie nagrodzone uwagą otoczenia i zapewne miłymi komentarzami zarówno kobiet jak i mężczyzn. Dziś kilka propozycji na cieplejsze dni.

Żeby granatowy garnitur nie był zbyt „ciężki” na słoneczne dni musi być przełamany np. lekką kratą. Chyba zgodzicie się ze mną, że taki garnitur  świetnie sprawdzi się w ciepłe dni? Do zestawu biała koszula, ale bez krawata i brązowe monki.

Grzegorz Czepułkowski
Grzegorz Czepułkowski / fot. mrmature.pl

A może nie pracujesz w firmie w której obowiązuje ścisły dress code i chcesz trochę poszaleć? Set z kamizelką to idealne rozwiązanie. Całość dopełniają biała koszula z błękitnymi nałokietnikami, granatowe oksfordy bez skarpetek.

Grzegorz Czepułkowski
Grzegorz Czepułkowski / fot. mrmature.pl

Trochę bardziej elegancko? Białe spodnie, biała koszula, dwurzędowa kamizelka w drobną kratę i beżowe monk strapy.

Grzegorz Czepułkowski
Grzegorz Czepułkowski / fot. mrmature.pl

Więcej propozycji na blogu Mrmature pod linkiem: http://mrmature.pl

Zobacz więcej w kategorii: Moda

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Gwiazdy na pokazie DE LA GARZA. Sprawdź kto się pojawił!

Antek Królikowski, Rafał Collins, Rafał Zawierucha, Fit Lovers,